تکنولوژی

اوبر کوپتر در 9 جولای با 200 دلار در شهر نیویورک راه اندازی خواهد شد

فیلم سینمایی سرخ پوست

   اوبر (تاکسی های اینترنتی) آماده ی پرواز نیستند، اما با توجه به گزارش نیویورک تایمز، از تاریخ 9 ژوئیه (جولای) حمل و نقل هوایی ارائه خواهد شد. اوبر کوپتر (تاکسی اینترنتی هوایی) در شهر نیویورک برای اولین بار به اعضای خود، یعنی کسانی که اشتراک طلایی و الماس کسب کنند، جایزه می دهد. به گفتهNikhil Goel ، کرایه سوار شدن بر مبنای تقاضا قیمت گذاری خواهد شد. اما متوسط کرایه هر سفر بین 200 تا 225 دلار هزینه خواهد داشت.

   با این حال، برخلاف شرایط و خدمات خودروی اوبر (تاکسی اینرنتی هوایی)، این سرویس مسیری از پیش تعیین‌ شده دارد، که بین یک ایستگاه در نزدیکی فری آیلند در منهتن، و فرودگاه کندی دارد، که با زمان پرواز حدود هشت دقیقه از این مسیر عبور می کند. اوبر به طور عمومی خدمات خود را اعلام نکرده است. اما با توجه به این موضوع، طبق قوانین هوایی، این پروازها 5 مسافر و دو خلبان خواهد داشت (مسافران انتظار نداشته باشند که بار زیادی را با خود حمل کنند). همه مسائل توسط سرویس چارتر Heliflite اداره می شوند.

همانطور که انتظار می رود این سرویس کوتاه نیز خواهد بود. طبق گفته های اوبر این اولین گزینه ی چند منظوره ی این شرکت است و این هلیکوپتر دو طرفه مسیر را در 8 دقیقه طی می کند.

.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

بیانیه ای از رئیس Uber Elevate

در تاریخ 6/6/2019 ساعت 6:35 صبح بیانیه ای از رئیس Uber Elevate در Engadget منتشر شده است که در آن اریک آلیسون اضافه کرده است :

اوبر کوپتر نمایشی واقعی از تجربه ی بالا بردن است. ما اوبر کوپتر را ساختیم تا بر اساس بینش و تجربیاتی که در اختیار ما قرار داده می شود به بنیان گذاری Uber Air ادامه دهیم. این اولین گزینه ی چند منظوره ای است که در 8 دقیقه و تنها با زدن یک دکمه سفر را به پایان می رساند. به اعضایی که اشتراک طلایی و الماس دارند شانس این را دارند که این روش جدید و سریع برای سفر بین منهتن و فرودگاه کندی را امتحان کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن