دانلودنرم افزار

حذف صفحات اینستاگرام و فیسبوک iTunes توسط اپل

فیلم سینمایی سرخ پوست

اپلیکیشن آیتونز به احتمال زیاد جای خود را به اپلیکیشن های جدید میدهد!!!

به احتمال زیاد iTunes به روزهای بازنشستگی خود بسیار نزدیک شده است. طب تأیید دو منبع خبری MacRumors و Redditors، اپل صفحات فیسبوک و اینستاگرامش را برای اپلیکیشن iTunes حذف کرده است و تمام تصاویر، پست‌ها و ویدئوهای آن را پاک کرده است. منبع خبری MacRumors از انتقال حساب آیتونز به اپلیکیشن TV اپل در صفحات فیسبوک و اینستاگرام خبر داد

ظاهرا شرکت کومرتینویی قصد دارد به منظور توسعه اپلیکیشن‌های خود همه آن‌ها را درکنار اپلیکیشن TV اپل عرضه کند. این درحالی است که در حساب کاربری توییتر آیتونز هنوز تغییری ایجاد نشده و حساب توییتر آیتونز کماکان به کار خود ادامه می‌دهد.

تصاویر حذف محتوای صفحات فیسبوک و اینستاگرام iTunes
پس از انتشار شایعات و نوشته‌ها درباره iTunes طی مدت زمان بسیار کوتاهی این تغییرات به واقعیت پیوستند. بر اساس گزارش‌های رسیده در ماه آوریل درباره سرنوشت آیتونز، این‌گونه می‌توان نتیجه گرفت که اپل قصد دارد اپلیکیشن‌های جداگانه‌ای برای موسیقی، پادکست و تلویزیون در نسخه‌ی بعدی سیستم‌عامل macOS عرضه کند. اگرچه طبق گزارش به دست آمده، اپلیکیشن Music تقریبا همان کارایی و عملکرد را دارد.

مدتی قبل،تصاویری از آخرین تغییرات اپلیکیشن‌های Apple TV و Apple Music به بیرون درز کرد. آخرین گزارش‌های بلومبرگ از برنامه‌های اپل نشان دهنده آن است که در راستای منافع دیگر برنامه‌های مستقل شرکت، این اپلیکیشن نیز مستقل می‌شود.

به‌زودی خبر قطعی در کنفرانس توسعه‌دهندگان اپل اعلام می‌شود تا همه متوجه این تغییرات شوند. اما اطلاع از سرنوشت آیتونز تنها خبر رویداد WWDC نخواهد بود، منتظر آخرین اخبار از سری جدید Mac Pro، iOS 13 و دیگر اخبار از کنفرانس توسعه‌دهندگان اپل باشید.

منبع
زومیت
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن