بررسی تخصصیتکنولوژی

بررسی کامل نسخه ی بتای اندروید Q 10|قسمت اول معرفی|

فیلم سینمایی سرخ پوست

مقدمه

ما تصمیم گرفتیم که به بررسی آخرین بتای اندروید 10 Q بپردازیم تا به شما بگوییم که چه تصوری از نسخه ی رسمی آن که امسال برای گوشی های pixel ارائه می شود، داشته باشید. هم چنین در این بررسی به شما خواهیم گفت که چه دستگاه هایی این به روز رسانی را دریافت خواهند کرد.

بنابراین این بررسی را برای شما فراهم کردیم تا اولین برداشت های خود در مورد انتشار این سیستم عامل را با شما به اشتراک بگذاریم. آیا حرف Q به معنای Quality  یا همان کیفیت است؟ نام این نسخه مانند نسخه های قبلی نام یک دسر نیست. اما به علت کمبود نام دسری که با حرف Q شروع شود، آیا گوگل یک استثنا قائل شده است؟ و شماره ی 10 بسیار برای آن مناسب است.  بدیهی است که اگر کیفیت تجربه ی کاربری یکی از مولفه های اصلی برای توسعه های گوگل در نسخه های بعدی سیستم عامل تلفن همراه خود باشد، جایی برای شکوه و شکایت باقی نخواهد ماند.

بررسی اندروید q

به علت عدم وجود ویژگی های جدید برای کاربر به نظر می رسد که الان زمان مناسبی برای تمرکزی دقیق بر این موضوع است.

همانطور که ممکن است بدانید این اولی بتای اندروید Q نیست، بلکه سومین است . اما آن را در کنفرانس سالیانه ی توسعه دهندگان گوگل I / O منتشر کرد. و در سال های گذشته این شرکت ما را عادت داده است که در این کنفرانس ویژگی های جدیدی برای کاربران معرفی کند. به همین دلیل به سراغ بررسی این نسخه ی بتا رفتیم نه دو نسخه ی قبلی.

همچنین الان زمان مناسبی برای بررسی سیستم عامل بعدی است زیرا انتظار نداریم که تغییرات بسیار بزرگی در آن رخ بدهد و تنها منتظر رفع اشکالات و بهبود وضعیت کلی هستیم.

بنابراین اگر می خواهید بتای اندروید 10 Q را به خوبی بشناسید در این بررسی با ما همراه شوید تا به راحتی با آن آشنا شوید. در این نوشتار به مسائل مختلفی مانند : چیزهای جدید و در دسترس، آنچه در آِنده رونمایی خواهند شد، تفاوت بتای اندروید Q در گوشی پیکسل 3 و سایر دستگاه ها و اشکالاتی که در حال حاضر وجود دارند خواهیم پرداخت.


قسمت دوم : بررسی کامل نسخه ی بتای اندروید Q 10|حرکات، اعلان ها|

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن