کنسول و بازی

بازی Call of Duty: Modern Warfare فاقد بخش زامبی در بازی خواهد بود

فیلم سینمایی سرخ پوست

بازی Call of Duty: Modern Warfare فاقد بخش زامبی در بازی خواهد بود.

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول و بازی ؛ بازی Call of Duty: Modern Warfare فاقد بخش زامبی خواهد بود

توسعه دهنده بازی یعنی Infinity Ward تایید بخش محبوب که حضور طولانی مدتی را تجربه کرده، یعنی بخش زامبی در نسخه جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare حضور نخواهد داشت.

حس واقع گرایانه بازی

Jacob Minkoff کارگردان بخش گیم‌پلی داستانی بازی چنین موضوعی را بخاطر بوجود آوردن حس واقع گرایانه نسخه جدید در مقایسه با استایل خاص سری Black Ops اعلام کرده.

آنها بیشتر روی استایل ابرقهرمانی و رمان گرافیکی کار می‌کنند، آنها می‌توانند گیم‌پلی‌های بسیار متفاوت‌تری را خلق کنند. اما ما سعی می‌کنیم بیشتر روی قسمت واقع گرایانه و حس آن در بازی بیشتر کار کنیم.

چنین انعطاف پذیری که بتوانیم بخشی مانند زامبی را به بازی  Modern Warfare اضافه کنیم برای ما وجود ندارد. چنین چیزی باعث از بین رفتن حس واقعی بودن دنیای ما و اشاره به نبردهای حال حاضر جهان می‌شود.

دنیای متفاوتی را تجربه خواهید کرد

بازی Call of Duty: Modern Warfare به نوعی یک ریبوت در سری است. دنیای این بازی ربطی به نسخه‌های قبلی این سری بازی مهیج نداشته اما شامل شخصیت‌های قبلی می‌شود که آنها را درون یک محیط مدرن، تاریک و وحشیانه قرار می‌دهد.


بازی Call of Duty: Modern Warfare فاقد بخش زامبی در بازی خواهد بود

بازی داستانی پیشرو را شاهدیم

برخلاف بازی Black Ops 4، در این بازی  Modern Warfare شاهد بازگشت بخش داستانی هستیم. همچنین بخش چند نفره سنتی Modern Warfare نیز حضور دارد و قول داده شده که شاهد یک پیشروی یکپارچه بین این دو بخش باشیم.

در سری بازی‌های قبلی Modern Warfare، توسعه دهندگان می‌توانستند حالت‌های مختلفی بسازند که تجربه بسیار متنوعی را ارائه می‌داد. بخش زامبی به عنوان مثال یکی از نمونه‌های بارز است که بازیکنان را در برابر محیط قرار می‌داد و تفاوت زیادی با بخش سنتی چند نفره و داستانی ایجاد می‌کرد.


بازی Call of Duty: Modern Warfare فاقد بخش زامبی در بازی خواهد بود

اما جایگزینی برای این بخش در نظر گرفته شده که یک حالت Co-Op خواهد بود. نکته جالب اینجاست که بخش تک نفره و Co-Op با یکدیگر ارتباط مستقیم دارند. در واقع خط داستانی بخش کمپین به شکل مستقیم به بخش Co-Op متصل می‌شود.

منبع
سخت افزارمگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن