پیشتازتک پلاسسلامت و پزشکی

ریموو کردن رنگ موی مشکی و شرابی

رنگ موی شرابی

رنگ کردن موی شرابی، کمی متفاوت تر از بقیه رنگ موها است. معمولا در رنگ موی شرابی، ابتدا موهای مشتری تست مقاومت می شود. بدین صورت که ابتدا لایه نازکی از موها را در فویل گذاشته و مواد گذاری می کنیم. سپس مو را تست کرده تا ببینیم آیا از مقاومت کافی برخوردار هست یا خیر؟

تغییر رنگ موی شرابی

در اکثر مواقع، بلافاصله پس از رنگ موی شرابی، موها به رنگ حنایی تبدیل می شود و بعد به سمت نارنجی رفته و اگر از مقاومت خوبی برخوردار باشد، زرد می شود. موارد نادری هم پیش می آید که موها به پایه سفید میل کنند و اگر این حالت پیش بیاید، موها آسیب زیادی خواهند دید. دکلره موی شرابی باید حتما به وسیله اولاپلکس انجام شود.

نکات مهم هنگام ریموو کردن رنگ مو

در صورتی که موها را با رنگ گیاهی رنگ کرده اید، استفاده از روش ریموور به هیچ عنوان توصیه نمی شود. رنگ های مشکی را نیز ابتدا با اولاپلکس امتحان می کنیم و سپس از ریموور که روش استفاده از آن برای شما دوستان توضییح داده شد.

.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

منبع
زومیت
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن