کنسول و بازی

بازی Mortal Kombat 11 و احتمال حضور کاراکتر Evil Dead قوت گرفت

فیلم سینمایی سرخ پوست

بازی Mortal Kombat 11 و احتمال حضور کاراکتر Evil Dead قوت گرفت.

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول و بازی ؛با توجه به جدیدترین تریلر بازی Mortal Kombat 11 و صحبت‌های بروس کمپبل، احتمالاً به‌زودی شاهد رونمایی از شخصیت معروف Evil Dead در این بازی خواهیم بود.

شایعه حضور Ash Williams در بازی مورتال

از مدت‌ها قبل شایعاتی در مورد حضور یافتن شخصیت اش ویلیامز (Ash Williams) از مجموعه Evil Dead در بازی Mortal Kombat 11 به گوش می‌رسد؛ شایعاتی که هرچند هنوز به شکل رسمی تأیید نشده‌اند، ولی با توجه به ماجراهای پیرامون تریلر جدید این بازی می‌توان آن‌ها را کم و بیش تأیید شده در نظر گرفت.


بازی Mortal Kombat 11 و احتمال حضور کاراکتر Evil Dead قوت گرفت

در کنار شنگ سونگ، شخصیت‌های نایت‌ولف (Nightwolf)، سیندل (Sindel) و اسپاون (Spawn) هم در تریلر معرفی شدند، ولی هنوز خبری از دو شخصیت مهمان دیگر در بازی مورتال نداریم.

در چند روز اخیر شاهد انتشار جدیدترین تریلر Mortal Kombat 11 بودیم که در آن از شخصیت شنگ سونگ (Shang Tsung) در بسته الحاقی بازی رونمایی شد؛ شخصیتی که در طراحی آن از ظاهر کری هیرویوکی تاگاوا، ایفاگر همین نقش در فیلم سینمایی Mortal Kombat استفاده شده و صداگذاری او هم برعهده همین بازیگر و رزمی‌کار ژاپنی است.


بازی Mortal Kombat 11 و احتمال حضور کاراکتر Evil Dead قوت گرفت

علت این شایعه موسیقی بازی است!!!

البته در تریلر مورد نظر، اشارات کوچکی به این دو شخصیت شده که طرفداران آن‌ها را ذوق‌زده کرده است. یکی از این اشارات در قالب پخش موسیقی‌ای است که حال و هوای فیلم‌های ترمیناتور (Terminator) را زنده می‌کند و احتمال حضور یافتن این شخصیت را بالا می‌برد.

صدای اره برقی در بازی

اشاره دیگر در بازی مورتال هم به صدای اره‌برقی و پخش شدن خون روی تصویر مربوط می‌شود؛ موضوعی که باعث می‌شود بیش از هر چیز به اش ویلیامز از Evil Dead فکر کنیم؛ شخصیتی که در فیلم Evil Dead II دستش قطع شد و بعد از آن با متصل کردن یک اره‌برقی به بازوی خود، به سراغ انتقام از موجودات شیطانی رفت.


بازی Mortal Kombat 11 و احتمال حضور کاراکتر Evil Dead قوت گرفت

احتمال اضافه شدن این شخصیت به Mortal Kombat 11 زمانی بیشتر می‌شود که در نظر بگیریم بروس کمپبل، بازیگر این نقش در فیلم‌های Evil Dead و سریال Ash vs Evil Dead هم مدتی بعد از پخش تریلر توییتی کرد و چنین گفت:

پسر، عجب بازی خفنی! حتماً باید سراغش برم!


بازی Mortal Kombat 11 و احتمال حضور کاراکتر Evil Dead قوت گرفت

منتظر حضورش باشیم یا نه !!!

البته کمپل حدود یک ماه قبل هم توییتی در مورد Mortal Kombat 11 ارسال کرده بود و در آن زمان از عدم حضور شخصیت‌اش در بازی مورتال گفته بود، ولی اکنون با در نظر گرفتن بخش‌های مختلف این ماجرا تقریباً می‌توانیم مطمئن باشیم که به‌زودی این شخصیت محبوب و جالب را در جدیدترین اثر استودیو NetherRealm Studios ملاقات خواهیم کرد.

منبع
زومجی
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن