ابزارهای پوشیدنیتکنولوژی

خوابی پر از آرامش را با هدبند هوشمند Urgonight تجربه خواهیم کرد

فیلم سینمایی سرخ پوست

هدبند هوشمند Urgonight توسط استارتاپی فرانسوی در نمایشگاه CES 2019 معرفی شد. این گجت پوشیدنی جدید با آموزش مغز شما می‌تواند به تجربه خوابی پر از آرامش کمک کند.

فناوری های مرتبط با خواب، یکی از دسته‌های در حال توسعه در خانه های هوشمند است. از تخت‌های ردیاب خواب تا بالشت‌ها و ردیاب‌های تناسب اندام و هر چیزی که میان آنها قرار می‌گیرد، تولید کنندگان در تلاش هستند تا خواب شما را هوشمندتر کنند؛ قاعده‌ای که هدبند هوشمند Urgonight هم از قاعده مستثنی نیست. این هدبند که روی آن از بالشتک‌های کوچک نیز استفاده شده، توسط استارتاپی فرانسوی به نام “Urgo Group” طراحی شده است تا مغز شما برای خواب بهتر، آموزش ببیند.

این هدبند با اتصال به اپلیکیشن Urgonight فعالیت می‌کند؛ جایی که مغز شما را در جهت توسعه الگوهای موج مغزی برای داشتن خوابی سالم‌تر آموزش خواهد داد. رویکرد درمانی Urgonight EEG (الکتروانسفالوگرام) به سه دوره 20 دقیقه‌ای در هر هفته نیاز دارد.

شما در اپلیکیشن مربوطه می‌توانید بازخورد عصبی روند درمانی را به صورت کامل مشاهده کنید. این بازخورد به شما یاری میدهد که چگونه امواج مغزی را که می‌توانند روی خواب طبیعی شما تاثیر بگذارند، تولید کنید. تیم توسعه‌دهنده این گجت می‌گوید برای رسیدن به نتیجه پایدار، به سه ماه زمان نیاز است. متاسفانه، در حال حاضر اطلاعاتی از زمان عرضه یا قیمت در دست نیست.

منبع
گجت نیوز
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن