پیشتازتک پلاسگردشگری

جاذبه های زیبای جزیره بالی

فیلم سینمایی سرخ پوست

اندونزی زیبایی های بسیاری دارد و ما می خواهیم با دیدن یک ویدیو تایم لپس از جزیره بالی در این کشور، گوشه ای از زیبایی هایش را به تماشا بنشینیم.

همراه با این ویدیو ، گشتی در طبیعت بالی می زنیم و چشم به زیبایی هایش می دوزیم. در سفرمان، نگاهی بر معروف ترین دیدنی های بالی هم خواهیم داشتیم و بیشتر با این جزیره آشنا می شویم. ما را همراهی کنید و از دیدن بالیِ زیبا لذت ببرید.

.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

بالی یکی از استان های مهم اندونزی

بالی تنها یک جزیره نیست و از استان های مهم کشور اندونزی به شمار می رود که هر ساله، گردشگران بی شماری را به سوی خود می کشاند؛ به ویژه در در اوایل بهار و اواخر تابستان که هوا خنک، و طبیعت، سرسبز و تماشایی ست و از باران و توفان های سهمگین موسمی در این جزیره خبری نیست.

شاید بتوان طبیعت بالی را از شاخص ترین دلایل سفر مردم به این جا دانست؛ مردمی که در میان جنگل های سرسبز این جزیره روانه می شوند و شگفتی های طبیعت را در این گوشه زیبا از دنیا می یابند.


همچنین، گشت و گذار در سواحل هم از محبوب ترین تفریحاتِ این جا به حساب می آید. بالی در میان دو اقیانوس آرام و هند قرار گرفته است و چشم انداز دلپذیری از این دو اقیانوس پهناور جهان را پیش روی گردشگران می گذارد. از دیگر دلایلی هم که می توان برای سفر گرشگران به این منطقه یاد کرد، بازدید از معابد بالی هستند.

جالب این که این معابد از چنان معماری خاصی بهره مند هستند که سبب شده به آن ها نام اختصاصی معابد بالیایی (Balinese temple) یا پورا (Pura) را بدهند. معبد مادر بساکی (Mother Temple of Besakih) یا پورا بساکی معروف ترینِ معبد در جزیره بالی ست و افراد بسیاری در حین سفرشان به جزیره، فرصت بازدید از این معبد هندوئیسم را از دست نمی دهند.


منبع
کارناوال
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن