پیشتازتک پلاسگردشگری

زیبایی های ایران در قاب یک ویدیو

فیلم سینمایی سرخ پوست

امروز می خواهیم به تماشای ویدیویی از زیبایی های ایران بنشینیم و همراه یکدیگر دیدنی های کشورمان را مرور کنیم.

البته این سفر قدری تفاوت دارد، چرا که می خواهیم به تماشای ایران از نگاه گردشگران خارجی برویم و ببینیم آن ها طبیعت و جاذبه های ایران را چگونه می بینند. کوله بارتان را بردارید و با ما برای ایرانگردی با گردشگر خارجی همراه شوید.

.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

در ابتدای این ویدیو می بینیم که این مسافر از مخاطبانش می پرسد اگر قصد سفر داشتند کجا را انتخاب می کردند؟ به دریای کارائیب می رفتند تا در سواحلش از گرمای دلچسب هوا لذت ببرند و حمام آفتاب بگیرند؟ یا جنوب قاره آمریکا را برای گشت و گذار و رقص و آواز انتخاب می کردند؟ شاید هم به جنوب آسیای شرقی می رفتند تا در آرامش طبیعت غرق شوند …


تنگه رغز کایوت

آیا به فکر سفر به ایران افتاده اید؟!

در ادامه او می پرسد که آیا به فکر سفر به ایران افتاده اید؟! و سفرش به کشورمان را آغاز می کند تا به تمامی مردم دنیا نشان دهد که ایران نیز دیدنی های بسیاری دارد. شاید برای تان جالب باشد که این گردشگر خارجی ریسک های بسیاری را برای دیدن ایران پذیرفته است.

همانطور که حتما می دانید آمریکا و اسرائیل برای کسانی که به ایران سفر می کنند محدودیت هایی می گذارند و به سادگی اجازه رفت و آمد را به این افراد نمی دهند. اما خب جذابیت ایران بیشتر از آن بوده است که این گردشگر، خود را برای نرفتن به آمریکا و اسرائیل نگران کند.

او ایران را به عنوان مقصدش انتخاب کرده و به مناطق توریستی کشورمان رفته است. بازار تهران همراه با انواع و اقسام اجناسی و خوشمزه هایی که در آن فروخته می شود از مقاصد سفر وی بوده است، کویرهای ایران و آفتاب درخشان‌شان، نصف جهان و بناهای تاریخی تماشایی‌اش، بادگیرهای زیبا و منحصر به فرد یزد و … نیز توجه این مسافر را جلب کرده اند.

کشور ایران با داشتن طبیعت بسیار زیبا و چهار فصل و همچنین تاریخ غنی خود، می تواند به یکی از بزرگترین جاذبه های گردشگری بر روی کره زمین تبدیل شود. اما به دلیل عدم اطلاع رسانی دقیق و کامل بسیاری از این جاذبه ها برای خود ما ایرانیان نیز نا شناخته باقی مانده اند.

منبع
کارناوال
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن