پیشتازتک پلاسگردشگری

سفر توریست های آلمانی به ایران

فیلم سینمایی سرخ پوست

در این ویدیو می خواهیم به تماشای حاصل سفر گردشگران آلمانی به ایران بنشینیم و ببینیم ایران از نگاه گردشگران خارجی چگونه کشوری است.

شاید شما هم درباره نظر گردشگران خارجی درباره ایران و بخواهید از دیدگاه شان در مورد کشورمان آگاه شوید. اکثر گردشگرانی که راهی سرزمین مان می شوند در ابتدا، هیچ اطلاعات درستی از زیبایی های ایران ندارند و حتی با شک و تردید این سرزمین را به عنوان مقصد سفر انتخاب می کنند.

.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

سباستین و همسر باردارش، سوفیا نیز در ابتدا چنین احساسی داشتند و نسبت به آمدن به ایران دچار شک و تردید بودند؛ به ویژه با داشتن فرزندی در راه. در جهان خبرهای سیاه درباره کشورمان زیاد است و یه ویژه کشورهای اروپایی و آمریکا اخبار تلخی درباره امنیت سرزمین مان منتشر می کنند. این موضوع سباستین و همسرش را نیز به شک انداخته بود؛ با این حال آن ها ریسک سفر به ایران را پذیرفتند و در نهایت راهی کشورمان شدند.


گردشگران آلمانی در ایران

اما از زمانی که این افراد پای شان را در خاک ایران گذاشتند، همه چیز جور دیگری بود. آن ها مهربانی مردم ایران را دیدند و طبیعت تماشایی کشورمان را از نظر گذراندند. تاریخچه ایران و آثار تاریخی به جا مانده از دوره های مختلف هم بر دیدگاه این افراد تاثیر گذاشت و در نهایت، باعث شد تا سفری بسیار عالی را تجربه کنند و خاطرات بسیار خوشی را بسازند. آن ها این ویدیو را برای فرزندشان، میو (Mio) ساخته و از خوبی های ایران برایش گفته اند.


گردشگران آلمانی در ایران

در ادامه می خواهیم آن چه این افراد در سفرشان دیده و به ثبت رساندند را با شما به اشتراک بگذاریم. آن ها به شهر زیبای اصفهان رفته و در میدان نقش جهان، به تماشای بازی کودکان نشسته اند. هنر ایرانی در دنیا نمونه ندارد و این گردشگران آلمانی را نیز به خود جذب کرده است؛ در این ویدیو، توجه این مسافران به صنایع دستی ایران را نیز می بینیم. این افراد آلمانی سفری هم به شیراز داشته و فرصت گشت و گذار در مسجد نصیر الملک را از دست نداده اند.

نظر دیگر گردشگران آلمانی در مورد سفر به ایران

گردشگر باسابقه آلمانی که خاطرات و مشاهدات خود را از سه سفر به ایران به صورت یک کتاب سفرنامه منتشر و به همراه فیلم هایی مستند از سفرهای خود شخصا دربین هموطنان و گردشگران علاقه مند به ایران توزیع می کند،ایران را امن ترین کشور منطقه توصیف کرد و گفت:گردشگران خارجی برای سفر به ایران نباید از هیچ چیزی نگران باشند.

ˈآندریا روشکهˈ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در برلین،گفت: در کنار خاطرات فراموش نشدنی که از دیدنی های فرهنگی و تاریخی بسیار زیبا در ایران برایم باقی مانده است، ماندگارترین چیزی که از سه سفر به این کشور در ذهن خود دارم، میهمان نوازی مثال زدنی و صمیمیت ایرانی ها است که هر مشکلی داشته باشی دوستانه و با مهربانی خاصی برای رفع آن تلاش می کنند.

وی افزود: من به برخی کشورهای عربی منطقه از جمله عمان، امارات و مصر نیز سفر کرده ام و مردم آنها نیز مهربان هستند اما با صمیمیت و محبت ایرانی ها قابل مقایسه نیست.


این بانوی گردشگر آلمانی که به همراه همسرش از ۶۰ شهر ایران دیدن کرده است،خاطرنشان کرد: فرق مردم کشورهای عربی با ایران دقیقا در همین ویژگی مهم است،ما هرگز در ایران احساس ناامنی نکرده ایم با اینکه خیلی از مواقع در این سفرها به تنهایی مسیر بین شهرها را طی می کردیم، بدون هیچ مشکلی به هر جایی که دوست داشتیم سفر کردیم.

منبع
کارناوال
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن