پیشتازتک پلاسگردشگری

کوهستان البرز و طبیعت بهاری آن

فیلم سینمایی سرخ پوست

طبیعت ایران، بسیار زیباست و در هر فصلی از سال، چهره ای تماشایی به خود می گیرد.

امروز می خواهیم با دیدن ویدیویی از طبیعت بهاری در کوهستان البرز، یکی از زیباترین چهره هایی که سرزمین مان در طول سال به خود می گیرد را ببینیم و محو تماشا شویم. همراه ما به کوه های البرز بیایید تا از دیدن زیبایی های ایران در این خطه لذت ببریم.

سفرمان را از بالای جنگلی کوهستانی آغاز می کنیم؛ جایی که درختان راش کم کم به رنگ های سرسبز و بهاری در می آیند و برای دلبری از طبیعتگردان آماده می شوند. بسیاری از کوه های البرز از راش های بلند قامت پوشیده شده اند؛ درختانی با شاخ و برگ های فراوان که جلوه ای خاص دارند.

مسیرمان را ادامه می دهیم و کمی بعد پایین می آییم و در کنار آبشاری خروشان می نشینیم و چشم به آن می دوزیم. آبشاری خزه ای که به تازگی زمستان را پشت سر گذاشته و خروشان تر از هر زمان، به دامان طبیعت می ریزد. سپس به درون جنگل می رویم تا درختان بلند قامت را از پایین تماشا کنیم و شاهد بازی نور و سایه در میان این درختان باشیم.

کوهستان البرز

زمانی را در این جا سپری می کنیم و سپس دوباره، از درختان فاصله می گیریم تا از بالا به آن ها نظر بیندازیم. رنگ سبز درختان، در فضای مه آلود کوهستان منظره ای حیرت انگیز و فراموش نشدنی ساخته است. ابرها را می بینیم که از طرفی به طرف دیگر می روند و غوغایی در منطقه کوهستانی البرز به پا می کنند.

هنوز سفرمان به پایان نرسیده است، می خواهیم از بالای جاده ای عبور کنیم که از میان درختان راش می گذرد و هر مسافری را مدهوش کند. در ادامه دیدنی های بیشتری هم پیش روی مان قرار می گیرد.کوله بار خود را بردارید و برای این طبیعت گردی، با ما همراه شوید.

.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

منبع
کارناوال
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن