کنسول و بازی

بازی Total War: Three Kingdoms و آخرین آرزوی یک پسر در حال مرگ!!!

فیلم سینمایی سرخ پوست

بازی Total War: Three Kingdoms و آخرین آرزوی یک پسر در حال مرگ!!!

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول و بازی ؛ سازنده بازی Total War: Three Kingdoms آخرین آرزوی یک پسر در حال مرگ را برآورده کرد

استودیو creative assembly چند روز پیش از انتشار بازی Total War: Three Kingdoms، آخرین آرزوی یک پسر در حال مرگ را که تجربه‌ی این بازی بوده، برآورده کرد.

بازی Total War: Three Kingdoms چهار روز پیش به‌صورت انحصاری برای PC منتشر شد.

تقریبا یک هفته قبل از انتشار این بازی استراتژی و مهیج بود که یک شخص با نام کاربری TheMissingLink5 در وب‌سایت ردیت پستی ایجاد کرده بود و از آخرین آرزوی برادر کوچک خود، به‌نام رابی، که از بیماری سرطان خون رنج می‌برده، گفته بود.


بازی Total War: Three Kingdoms و آخرین آرزوی یک پسر در حال مرگ!!!

وی که به گفته‌ی پزشکان در حال سپری کردن آخرین روزهای عمر خود بوده، آرزو داشته که تا پیش از مرگش بتواند آخرین نسخه‌ی سری Total War را تجربه کند.

پست برادر انقلاب کرد

برادر این شخص با ایجاد این پست آغازگر یک حرکت همگانی شد که هدف آن رساندن آرزوی این پسر به گوش سازندگان Total War: Three Kingdoms یعنی استودیو Creative Assembly بود. این حرکت همگانی موفق نیز شد و به‌سرعت آرزوی این شخص در حال مرگ به گوش استودیو بازی ساز رسید.

بخش‌هایی از صحبت‌های برادر این پسر را در متن زیر برای شما عزیزان قرار داده ایم:

یکی از اعضای استودیو Creative Assembly در بیمارستان و دیگری در توییتر این خبر را به من دادند. وقتی که به برادرم گفتم این استودیو با خواسته‌ی وی موافقت کرده، او آنقدر خوشحال شد که گریه‌اش گرفت و نمی‌توانست باور کند که قرار است این بازی را پیش از انتشارش به صورت رسمی تجربه کند.

وقتی که به او گفتم چه کسی این پیام را داده، شوکه و بسیار خوشحال شد. بعد از دادن این خبر مجبور شدم از اتاق وی خارج شوم و به دلیل کُند بودن اینترنت بیمارستان ، به خانه بیایم و تا فرصت هست این بازی را دانلود و برای برادرم آماده‌ی اجرا کنم.

برادرم بی‌صبرانه منتظر تجربه بازی Total War: Three Kingdoms بود.


بازی Total War: Three Kingdoms و آخرین آرزوی یک پسر در حال مرگ!!!

اجرای بازی توسط رابی به‌خوبی هرچه‌تمام‌تر انجام گرفت و دیدن حرکت همگانی مردم برای کمک برادر بیمار، او را بیشتر به وجد آورده بود. بخش‌هایی از صحبت‌های برادر رابی را که در پست موجود در وب‌سایت ردیت، در پاسخ به مردم نوشته شده بود را برای شما قرار داده ایم:

نحوه‌ی پاسخ‌دهی و کمک‌های همه‌ی شما عزیزان فوق‌العاده بود. ما هرلحظه در حال خواندن کامنت‌های شما در مورد برادرم رابی بودیم. رابی هنگامی که بازی را اجرا کرد و ویدیوی آغازین (Intro) بازی را دید، بسیار شگفت‌زده و خوشحال شد.

برادر بیمارم در مورد برخی از بخش‌های بازی برای من توضیح داد و در مورد این‌که می‌توان یکی از چندین ژنرال بازی را برای شروع انتخاب کرد و همچنین مواردی از این دست صحبت کرد. آن لحظه برای من شبیه به لحظه‌ی درس دادن شاگرد به استاد بود.

استودیو بازی سازی Creative Assembly صحت پست موجود در وب‌سایت ردیت را از همه نظر تایید کرده و گفته است:

چندین نفر از اعضای قدیمی و مهم انجمن Total War در تلاش بودند که مطمئن شوند پیام و خواسته‌ی رابی حتما به‌دست ما برسد.

آن‌ها همچنین به‌طور مستقیم با برادر رابی که با نام کاربری TheMissingLink5 در ردیت پست ایجاد کرده بود در ارتباط بودند. کاری که ما کردیم، حداقل کاری بود که می‌توانستیم برای این پسر در حال مرگ انجام بدهیم.

ما امیدوار بودیم که رابی در این شرایط سخت و طاقت‌فرسا بتواند از این بازی لذت کافی را ببرد و به آرزوی خود برسد.

بازی Total War: Three Kingdoms و آخرین آرزوی یک پسر در حال مرگ!!!

چهار روز پیش از انتشار بازی

متاسفانه پس از این‌که رابی به آرزوی خود رسید، برادر او در پستی که در ردیت ایجاد کرده بود به همه خبر داد که رابی بعد از نیمه شب ۱۹ ماه مه 2019، یعنی چهار روز پیش از انتشار بازی، در اثر بیماری سرطان خون از دنیا رفته است. بخشی از صحبت‌های برادر بزرگتر در خصوص بازی را در زیر مشاهده می‌کنید:

از تمامی عزیزانی که در طول این سه روز کنار من و رابی بودید برای همه چیز تشکر می‌کنم. این مساله که رابی توانسته بود قبل از مرگ به آرزوی خود برای تجربه‌ی این بازی دست پیدا کند بسیار برای من حائز اهمیت است.

.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

این انتشار اولین بار نیست !!!

این اولین باری نیست که استودیو بازی سازی Creative Assembly آرزوی شخصی را برآورده می‌کند. پیش‌تر و در جریان ساخت بازی Total War: Rome II در سال ۲۰۱۳ بود که شخصی که از بیماری سرطان رنج می‌برد نیز آرزو داشت که آن بازی را پیش از مرگ تجربه کند.

یکی ژنرال‌های داخل بازی را به شکل چهره‌ی فرد بیمار درآورده است

استودیو Creative Assembly وارد کار شد و آن شخص را به‌صورت حضوری به استودیوی خود واقع در کشور انگلستان آورد و علاوه بر نشان دادن روند ساخت بازی، تجربه‌ی اجرای بخشی از آن را به وی داد. همچنین به افتخار آن شخص، چهره‌ی یکی از ژنرال‌های داخل بازی را دقیقا از روی چهره‌ی وی ساختند و برای همیشه وارد بازی کردند.

منبع
زومجی
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن