آموزش بازیکنسول و بازی

راهنمای چالش های فصل نهم بازی Fortnite _ قسمت سوم

فیلم سینمایی سرخ پوست

راهنمای چالش های فصل نهم بازی Fortnite _ قسمت سوم

در اخبار بازی در حوزه آموزش بازی با راهنمای چالش های فصل نهم بازی Fortnite که امروز قسمت سوم آن را برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته ایم ، با ما همراه باشید

امروز همانند گذشته با دو دسته از چالش‌ها در بازی رو به رو هستیم؛ دسته اول، Free Challengeها هستند که به صورت رایگان برای همه بازیکنان در دسترس هستند و دسته دوم، شامل Battle Pass Challengeها می‌شود که به صورت انحصاری برای دارندگان بتل پس در دسترس است.

برای بقا بجگید

Fortnite یک بازی جهان باز در سبک بقا، با گیم پلی گروهی است که برای کنسول های Xbox one ، PS4، مک‌اواس، نینتیندو سوییچ و مایکروسافت ویندوز منتشر شده‌ است. این بازی توسط اسنودیو بازی سازی Epic Games و پیپل کن فلای توسعه یافت و توسط اپیک گیمز منتشر شد. با توجه به رایگان بودن بخش onlin بازی با عنوان «بتل رویال» و ارایه بروزرسانی‌ها، این بازی توانست بسیار موفق باشد.

بازی سوم شخص است

بازی زیبا و مهیج Fortnite Battle Royale کاملا سوم شخص است و تنها لحظات خیلی کوتاهی است که به واسطه نشانه گرفتن با اسلحه‌های دوربین دار بازی به حالت اول شخص خواهد رفت ولی در مجموع بازی به صورت سوم شخص پی گیری خواهد شد.

نکته دیگر در باره بازی Fortnite این است که ویژگی دید آزاد، که به واسطه آن گیمرها می‌توانند آزادانه دوربین را اطراف کاراکتر بچرخانند و در عین حال که به سمت جلو حرکت می‌کنند پشت سر خود را ببیند را، ندارد.


راهنمای چالش های فصل نهم بازی Fortnite _ قسمت سوم

چالش‌های تمامی بازیکنان در هفته سوم

  1. Stage 1: Land a trick with a Driftboard توسط Driftboard با یک حرکت نمایشی فرود بیایید
  2. Search chests at Lonely Lodge or Polar Peak باز کردن 7 چست در Lonely Lodge یا Polar Peak
  3. Deal damage to an opponent within 10s after using a Slipstream وارد کردن 200 آسیب 10 ثانیه بعد از استفاده از تونل بادی (Slipstream)

چالش‌های دارندگان بتل پس در بازی

  • Visit Happy Hamlet and Shifty Shafts in a single match در یک بازی از Happy Hamlet و Shifty Shafts بازدید کنید
  • Throw the Flying Disc toy and catch it before it lands اسباب بازی Flying Disc را پرت کنید و قبل از افتادن بگیرید
  • Explosive weapon eliminations با استفاده از اسلحه انفجاری 3 نفر را بکشید
  • Deal damage with different weapons in a single match با 5 اسلحه مختلف در یک بازی آسیب وارد کنید

راهنمای چالش‌های تمام بازیکنان در این هفته

طبق چالش های گفته شده در مرحله اول چلنج اول باید با استفاده از دریفت بورد حرکت نمایشی بزنید و با موفقیت فرود بیایید، در مرحله دوم باید با استفاده از کواد کرشر 3 ثانیه در هوا معلق بمانید، در مرحله آخر نیز باید توسط یک وسیله نقلیه 3 تا از ساخت و سازهای دشمن را خراب کنید. حتما تونل‌های بادی را دیده‌اید که در سیزن 9 به بازی اضافه شدند، در چلنج سوم باید 10 ثانیه بعد از استفاده از آن‌ها 200 دمیج بتوانید به دشمنان در بازی وارد کنید.

راهنمای چالش‌های بتل پس برای این هفته

یکی از جایزه‌های بتل پس دیسک پرتابی (Flying Disc) است، شما باید از این اسباب بازی استفاده کنید و قبل این که به زمین بخورد آن را بگیرید. یکی از چلنج‌های سخت این هفته کشتن دشمنان با استفاده از سلاح انفجاری (راکت لانچر، نارنجک انداز و تیروکمان) است، این چلنج را می‌توانید در مود تیم رامبل تمام کنید.

چلنج آخر کاربران بتل پس نیز وارد کردن دمیج به دشمنان در یک بازی با 5 اسلحه مختلف صورت میگیرد، چالش نسبتا سختی به نظر می‌رسد ولی می‌توانید آن را در مود تیم رامبل تمام کنید.طبق روال همیشه بعد از تمام کردن چلنج‌ها ستاره مخفی در منطقه Junk Junction قرار دارد. در تصویر زیر خلاصه چلنج‌های هفته اول را جهت استفاده و آموزش برای شما قرار داده‌ایم.


راهنمای چالش های فصل نهم بازی Fortnite _ قسمت سوم

منبع
وینفون
برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن