کنسول های بازیکنسول و بازی

زیباترین کنسول بازی Sony Playstation کدام مدل میتواند باشد؟

فیلم سینمایی سرخ پوست

زیباترین کنسول بازی Sony Playstation کدام مدل میتواند باشد؟

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول های بازی ؛ نگاه کوتاهی به مدل های محتلف کنسول Sony Playstation خواهیم انداخت ، همراه ما باشید.

کمپانی “سونی” را بسیاری از ما به عنوان سازنده ی بزرگ کنسول های بازی می شناسیم؛ این کمپانی ژاپنی همچنان در بزرگترین درآمد خود به فروش کنسول های بازی متکی می باشد.

اولین تولید این کمپانی Playstation 1 بود

در سال 1995 میلادی، کمپانی Sony اولین کنسول بازی خود با نام Playstation 1 را راهی بازار کرد. این شرکت تاسال 2000 یک نسخه باریک و جمع و جور تر از این کنسول بازی را برای علاقمندان معرفی کرد.

سپس در سال 2000 سونی اقدام به معرفی کنسول بازی PS2 یا همان کنسول بازی پلی استیشن 2 کرد که تا سالها پرفروش ترین کنسول بازی جهان نام داشت. نسخه ضخیم این کنسول تا سال 2004 تولید شده و پس از آن سونی باز هم یک نسخه ی باریک را راهی بازارهای جهانی کرد.

در سال 2006 کمپانی سونی به سراغ یک کنسول دیگر رفته و نسل هفتم از کنسول های بازی با PS3 آغاز نمود.


زیباترین کنسول بازی Sony Playstation کدام مدل میتواند باشد؟

تولید 3مدل از کنسول بازی PS3

کنسول PS3 در 3 مدل تولید شد؛ در سال 2009 سونی نسخه ی Slim از PS3 را معرفی کرده و سپس در سال 2012 هم مدل PS Super Slim را روانه بازار کرد. در نوامبر سال 2013 سونی برای اولین بار کنسول بازی نسل هشتمی خود با نام PS4 را معرفی نمود.

با توجه به محبویت این کنسول بازی که همچنان هم از رقیب خود یعنی Xbox One با اختلاف چشمگیری جلوتر می باشد، کمپانی سونی بازهم چند مدل متفاوت از آن را راهی بازار کرد.

آخرین کنسول بازی در سال 2016 راهی بازار شد

در سپتامبر سال 2016 این کمپانی مدل Slim این کنسول بازی را راهی بازار نمود و در نهایت در نوامبر همان سال هم کنسول قدرتمند تر با ویژگی 4K و HDR را با نام PS4 Pro منتشر کرد که هم اینک هم در بازارهای جهانی موجود است.

حال نتیجه گیری زیباترین مدل این کنسول بازی با شما باشد؟!

منبع
سخت افزارمگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن