پیشتازتک پلاسگوناگون

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: تست‌های قطع اینترنت با موفقیت انجام شد

فیلم سینمایی سرخ پوست

تست‌های قطع اینترنت با موفقیت انجام شد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت احتمال قطع اینترنت از سوی آمریکا وجود دارد. ایران نیز در این مورد آمادگی کامل خواهد داشت و حتی در این زمینه 142 آزمایش برای راستی آزمایی استقلال اینترنت انجام شده است.

رزمایش قطع اینترنت

در ماه‌های پایانی سال گذشته خبرهایی مبنی بر رزمایش قطع اینترنت در کشور منتشر شد تا حوزه‌های فعال بر روی این بستر بتوانند برای چنین زمان‌هایی آمادگی کاملی داشته باشند. از آنجایی که آمریکا بر روی اینترنت حکمرانی می‌کند، به نوعی احتمال قطع اینترنت از سوی آن‌ها وجود دارد و به همین دلیل مسئولان کشور به دنبال راهکارهای مناسبی برای جلوگیری از چنین اقدام‌هایی هستند. در همین رابطه وزیر ارتباطات اعلام کرد تست‌های قطعی اینترنت با موفقیت انجام شده است.

موفقیت‌آمیز بودن تست‌های قطع اینترنت

محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه احتمال قطعی اینترنت از سوی آمریکا وجود دارد و ایران باید برای مقابله با آن آماده باشد، عنوان کرد:

142 آزمایش برای راستی آزمایی اینکه در صورت قطعی اینترنت، شبکه‌های ما هم آیا کار می‌کنند یا خیر انجام شد که هر 142 آزمایش موفق بود و نشان داد شبکه ما در برابر تهدیدات کار می‌کند. ما یک شبکه امن، ارزان و باکیفیت داخلی داریم.


منبع
گجت نیوز
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن