پیشتازتک پلاسدنیای خودرو

انتشار تصاویر جاسوسی بی ام و M2 CS در اختیار رسانه ها قرار گرفت

فیلم سینمایی سرخ پوست

تصاویر مخفیانه بی ام و M2 CS

تصاویر جاسوسی بی ام و M2 CS در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این خودروی تولید محدود به یک موتور 6 سیلندر 3.0 لیتری مجهز می شود.

بی ام و M2 CS در پیست نوربرگ رینگ

بی ام و M2 CS در پیست نوربرگ رینگ حضور پیدا کرد تا شاهد بهترین تصاویر مخفیانه آن باشیم. در حالی که این خودرو به خوبی پوشانده شده است، می توانیم به برخی از المان های آن پی ببریم. این خودرو در مقایسه با بی ام و M2 Competition، عملکرد بهتری دارد.

در این تصاویر شاهد حضور اسپویلر عقب به همراه اسپلیتر جلو هستیم. در بخش پشتی این خودروی اسپرت آلمانی، دیفیوزر به همراه چهار خروجی اگزوز خودنمایی می کند.


فیبر کربن در بخش های زیادی از بی ام و

بی ام و برای بخش های زیادی از بدنه این خودرو، از فیبر کربن استفاده می کند. سقف، کاپوت، آینه های جانبی و حتی دیفیوزر دارای جنس فیبر کربن خواهند بود. در کابین نیز از فیبر کربن برای کنسول مرکزی استفاده می شود. این موضوع به معنای کاهش وزن این خودرو در مقایسه با نسخه های دیگر است.

در کابین این خودرو شاهد استفاده از صندلی های بی ام و M4 CS خواهیم بود. علاوه بر این موضوع، بی ام و از دوخت قرمز رنگ برای فرمان و صندلی های این خودرو استفاده می کند تا ظاهر جذاب تری پیدا کند.


رینگ های 19 اینچی آلیاژی بی ام و M2 CS

بی ام و M2 CS به رینگ های 19 اینچی آلیاژی مجهز می شود و از سیستم تعلیق تطبیقی بهره می برد. بی ام و برای افزایش لذت رانندگی با این خودرو، برای آن جعبه 6 سرعته دستی را به صورت استاندارد در نظر می گیرد، البته می توان برای آن گیربکس 7 سرعته خودکار دو کلاچه نیز سفارش داد.

موتور 6 سیلندر خطی موتور 6 سیلندر خطی

در بخش فنی شاهد استفاده از یک موتور 6 سیلندر خطی در این خودرو خواهیم بود. این موتور 3.0 لیتری به توربوشارژر دوقلو مجهز شده و قدرتی برابر با 445 اسب بخار را در اختیار راننده قرار می دهد. انتظار می رود تنها 2200 نمونه از این خودرو به تولید برسد.


منبع
کلیک
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن