دانلودنرم افزار مک

نرم افزار مدیریت CPU و افزایش کارایی باتری مک (App tamer)

فیلم سینمایی سرخ پوست

App tamer نرم افزاری برای کنترل کامل cpu و افزایش عملکرد باتری مک است.

App tamer یک نرم افزار فوق العاده جهت مدیریت Cpu شما و افزایش کارایی باتری شما می باشد . این برنامه با استفاده از تکنولوژی های جدید باعث می شود که هر نرم افزار به مقدار خود از cpu کار بکشد و شما می توانید روی آن کنترل داشته باشید تا عمر باتری شما نیز افزایش یابد .

یکی از کارایی های مفید این برنامه این است که وقتی شما از روی نرم افزاری switch می کنید آن نرم افزار را متوقف می سازد و وقتی دوباره به آن باز میگردید دوباره شروع به کار میکند که تاثیر بسزایی در مصرف باتری نیز دارد تا مدیریت تمام نرم افزار های در حال اجرا را انجام دهد ​برای مثال زمانی که شما بازی یا برنامه ای را در رایانه خود اجرا میکنید ، نمی توانید تمامی برنامه ها و نرم افزارهای موجود بر روی سیستم خود را ببندید.اما برنامه App Tamer تمامی اقدامات اضافی مـک در زمان اجرای یک بازی یا برنامه را متوقف می کند و این به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد تا تقریبا تمامی منابع سیستم شما در اختیار اجرای بازی یا برنامه مورد نظر باشند. این نرم افزار با طراحی ساده ولی جذاب و کاربر پسند ،مخصوص سیستم عامل مک می باشد.

همچنین این برنامه نشان می دهد که درصد متوسط ​​پردازشگرهای مورد استفاده توسط هر برنامه، و گرافیکی یک تاریخچه استفاده از CPU را نشان می دهد. شما می توانید به راحتی AutoStop را برای هر برنامه فعال کنید و همچنین اولویت پردازش آن را در OSX تغییر دهید.


خصوصیات نرم افزار App tamer

  •  رابط کاربری ساده و آسان
  •  نرم افزاری کم حجم برای مدیریت کامل برنامه های در حال اجرا
  •  افزایش طول عمر باتری با مدیریت CPU
  • افزایش سرعت سیست با متوقف سازی سایر برنامه ها
  • و…

مشخصات

نام: App tamer

شماره نسخه: 2.4.7

حجم فایل:13 مگابایت

پلتفرم: MAC

بروزرسانی در 1398/01/04


برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن