کنسول و بازی

حالت Workshop بازی Overwatch برای PC و PS4 در دسترس قرار گرفت

فیلم سینمایی سرخ پوست

حالت Workshop بازی Overwatch برای PC و PS4 در دسترس قرار گرفت.

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول و بازی ؛ حالت Workshop بازی Overwatch برای کنسول های بازی PC و PS4 در دسترس قرار گرفت

کمپانی بلیزارد اعلام کرده که حالت ورک شاپ بازی Overwatch که ماه پیش معرفی شده بود، از سرورهای تست عمومی یا PTR خارج شده و برای نسخه‌های PC و PS4 در دسترس قرار گرفته است.

.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

ماه گذشته بود که شرکت بلیزارد حالت Workshop را برای بازی Overwatch معرفی کرد. در این حالت بازیکنان این امکان را دارند که حالت‌ها یا مادهای مختص به‌خود را بسازند و بازی کنند. علاوه بر این، می‌توانند موارد بسیاری از ویژگی‌های بازی را تغییر یا مجددا تنظیم کنند.

امکان ساخت به هر حالتی

این حالت یا بهتر بگوییم قابلیت جدید در بازی Overwatch ، امکان ساخت تقریبا هر حالتی را به بازیکنان می‌دهد که بتوانند در نهایت آن را وارد بازی اصلی کرده و با دیگران به اشتراک بگذارند. Workshop بازی Overwatch پس از معرفی در حالت تست عمومی یا همان PTR قرار داشت، اما حالا  برای PC و PS4 در دسترس قرار گرفته است.


حالت Workshop بازی Overwatch برای PC و PS4 در دسترس قرار گرفت

خلاقیت در بازی با Workshop

حالت Workshop با بهره‌مندی از امکانات فراوانی که در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد، علاوه بر این‌که می‌تواند باعث افزایش خلاقیت و خلق لحظات شاد و مفرح در نقشه‌های شخصی‌سازی شده شود، به‌طور کلی نیز برای کاربران و کسانی که از این حالت‌های ساخته شده استفاده می‌کنند، بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود.


حالت Workshop بازی Overwatch برای PC و PS4 در دسترس قرار گرفت

طراحی و ساخت حالت‌های مختلف کاملا بسته به خلاقیت شخصی دارد که آن را انجام می‌دهد. حالت‌های بسیاری در سروهای تست عمومی ساخته شده‌اند. به‌عنوان مثال می‌توان به حالتی اشاره کرد که Overwatch را به بازی Super Smash Bros.تبدیل می‌کند و یک محیط دوبعدی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.


حالت Workshop بازی Overwatch برای PC و PS4 در دسترس قرار گرفت

حالت دیگری نیز وجود دارد که با تبدیل کردن زمین بازی به مواد مذاب، شما را به چالش‌های سختی دعوت می‌کند. این‌ها تنها دو مورد از مواردی بسیاری بودند که سرورهای PTR بازی تولید شده بودند.

حالا و با انتشار Workshop برای نسخه‌های کنسول PC و PS4 و در دسترس قرار گرفتن این قابلیت برای عموم، باید هر لحظه منتظر خلق حالت‌ها و نقشه‌های کاستوم شده‌ی بسیاری باشیم که قطعا بسیاری از آن‌ها مهیج خواهند بود.این حالت برای کنسول Xbox one نیز در آینده‌ای نزدیک در دسترس قرار خواهد گرفت.

حالت Workshop بازی Overwatch برای PC و PS4 در دسترس قرار گرفت

اگرچه Workshop بازی Overwatch مانندبازی Warcraft III امکان ساخت ژانرهای کاملا جدیدی در سبک MOBA فراهم نمی‌کند، اما با امکاناتی که در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد، قطعا می‌تواند باعث افزایش هیجان بازی و متنوع‌تر شدن آن شود.

منبع
زومجی
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن