کنسول و بازی

نسخه سال 2020 میلادی ، سری ندای وظیفه بازی Black Ops 5 خواهد بود

فیلم سینمایی سرخ پوست

نسخه سال 2020 میلادی ، سری ندای وظیفه بازی Black Ops 5 خواهد بود

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول و بازی ؛ نسخه سال 2020 سری ندای وظیفه Black Ops 5 خواهد بود

کمپانی اکتیویژن سازنده بازی است

طرفداران بازی ندای وظیفه همچنان منتظر نسخه سال 2019 این سری هستند که هنوز توسط کمپانی اکتیویژن معرفی نشده اما احتمالا یک Modern Warfare جدید است که توسط Infinity Ward ساخته می‌شود.

با این وجود اطلاعات جدیدی از نسخه سال بعد منتشر شده که احتمالا در نوامبر 2020 عرضه می‌شود و عنوانی بین نسلی است زیرا زمان عرضه کنسول‌های نسل بعد نیز پاییز 2020 عنوان شده. با توجه به گزارشی که در Kotaku منتشر شده چندین تغییر بزرگ در این پروژه توسط اکتیویژن اعمال خواهد شد.

توسعه بازی Black Ops 5 سال 2020 قاعدتا باید به دست Sledgehammer Games و Raven Software انجام می‌گرفت که ساخت نسخه سال 2017، WWII را نیز برعهده داشتند.


نسخه سال 2020 میلادی ، سری ندای وظیفه بازی Black Ops 5 خواهد بود

بازی در زمان جنگ سرد است

با توجه به منبع داخلی و ناشناخته Kotaku چنین امری صورت گرفته و بازی ساخته شده در زمان جنگ سرد و احتمالا ویتنام جریان داشته اما ظاهرا پروژه به شکل خوبی پیش نرفته و به تازگی تغییر کرده زیرا در بین اعضای Sledgehammer و Raven اختلاف نظر وجود داشته است.

بازی سال  2020 منتشر میشود نه 2021

حالا این دو استودیو بازی ساز به عنوان پشتیبان برای Treyarch کار خواهند کرد که زمان توسعه معمول سه ساله خود را سرعت می‌بخشد تا Call of Duty: Black Ops 5 را بجای سال 2021 در 2020 عرضه کند.

همچنین برخلاف Black Ops 4 اینبار بخش داستانی در بازی حضور خواهد داشت، اگرچه ممکن است با آن چه Raven و Sledgehammer شروع کرده بودند متفاوت باشد.

نسخه سال 2020 میلادی ، سری ندای وظیفه بازی Black Ops 5 خواهد بود

در این بین احتمالا بدترین وضعیت را Sledgehammer Games داشته باشد زیرا با تنزل مقام حالا یک استودیوی پشتیبان است. البته این شرکت چندی پیش بنیان گذاران خود یعنی Michael Condrey و Glen Schofield را از دست داد که بازی موفق COD: WWII را کارگردانی کرده بودند.

جالب است که بدانید در گزارش ذکر شده بسیاری از کارمندان این استودیوی کالیفرنیایی آن را به مقصد استودیو جدید Condrey در 2K Games ترک گفته‌اند.

منبع
سخت افزارمگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن