پیشتازتک پلاسلوازم خانگی

روش اضافه کردن برنامه جدید به تلویزیون های هوشمند

فیلم سینمایی سرخ پوست

اضافه کردن برنامه جدید به تلویزیون اسمارت

تلویزیون های هوشمند در حال حاضر  با دسترسی به اینترنت به شما اجازه میدن که برنامه های مورد علاقتون رو دانلود و نصب کنین و همچنین می تونید اونها رو ببینیند و به طور مستقیم در تلویزیونتون استفاده کنین . این برنامه مثل ( Netflix ، You Tube ، Pandora ، Twitter ، Ebay ، Facebook و برنامه های دیگر ) . بیشتر تلویزیون های هوشمند با برنامه های از پیش نصب شده به طور پیش فرض به بازار عرضه میشن اما اگه شما از یک تلویزیون هوشمند از مارک های سامسونگ و ال جی استفاده می کنین می توانید برنامه های اضافی رو دانلود و نصب کنین که این برنامه ها میتواند تجربه شما رو به عنوان یک کاربر بهبود ببخشد.

تلویزیون های هوشمند سامسونگ

 • شما ابتدا باید بررسی کنین که تلویزیون سامسونگ هوشمند شما به یک اینترنت بی سیم یا یک اینترنت سیمی متصل باشه چونکه برای نصب و اضافه کردن برنامه های جدید یک اتصال اینترنتی لازم است .


 • دکمه power رو روی تلویزیونتون و Smart Hub (توپی هوشمند) از منوی اصلی رو انتخاب کنین .


 • حالا گزینه APPS رو انتخاب کنین و سپس به پایین حرکت کنین و گزینه Samsung Apps رو با استفاده از کنترل از راه دور انتخاب کنید و حالا یک لیست کامل از برنامه ها و دسته ها بر روی صفحه نمایش تلویزیون ظاهر میشود .


 • حالا برنامه ها و دسته ها رو برای پیدا کردن برنامه ای که شما میخواید روی تلویزیونتون نصب کنین مرور کنید . نمونه ای از دسته های شما می تونه فهرستی از فیلم ها ، بازی ها، برنامه های ورزشی ، سبک زندگی و برنامه های اموزشی باشد .


 • بخش های برجسته برنامه هایی است که شما می خواید برای تلویزیون هوشمندتون اضافه کنین . حالا گزینه Enter رو انتخاب کنین . برای برخی از برنامه ها که پولی هستن لازمه که شما هزینه پرداخت کنین . اگر شما می خواید یک برنامه دارای هزینه رو نصب کنین گرینه on screene رو برای کامل شدن خریدتون با استفاده از Smart Hub  (توپی هوشمند) تلویزیون دنبال کنین .


 • پس از اون شما باید بررسی کنین که ایا گزینه Download هایلایت شده است یا نه . سپس دکمه Enter رو برای شروع دنلود فشار بدین .


 • حالا گزینه RUN رو برای راه اندازی برنامه انتخاب کنین و همچنین می تونید گزینه Close رو برای برگشتن به لیست برنامه ها وقتی که فرایند نصب کامل شده انتخاب کنین . دخیره این برنامه که در حال حاضر نصب است به حافظه موجود در تلویزیون شما بستگی دارد که در پوشه my apps یا در پوشه More Apps ذخیره بشود .


تلویزیون هوشمند ال جی

 • ابتدا بررسی کنین که تلویزیون هوشمند ال جی شما به یک اینترنت بی سیم یا یک اینترنت سیمی متصل باشه چونکه برای نصب و اضافه کردن برنامه های جدید به یک اتصال اینترنت نیاز دارید.


 • Power رو روی تلویزیونتون و سپس گزینه smart home رو روی منوی اصلی انتخاب کنین .


 • حالا گزینه LG Smart world رو انتخاب کنین . سپس نام کاربری و رمز عبور رو برای حساب تلویزیون ال جی خودتون وارد کنید و اگه شما حساب کاربری تلویزیون ال جی ندارین گزینه sign up رو انتخاب کنین و سپس مراحل بعدی رو برای ایجاد حساب کاربری دنبال کنین .


 • برنامه ها و دسته هایی که در دسترس هست رو برای پیدا کردن برنامه هایی که شما میخواید روی تلویزیونتون نصب کنین بررسی کنید .


 • حالا یک برنامه رو برای بررسی جزئیات انتخاب کنین . جزئیات مثل شرح و هزینه برنامه .


 • سپس گزینه install رو انتخاب کرده و پس از اون الزامات رو به منظور بررسی برنامه های سازگار با تلویزیونتون مرور کنین . برخی برنامه ها ممکنه با همه مدل های تلو یزیون های هوشمند ال جی سازگاری نداشته باشن و همچنین برخی از برنامه ها ممکنه نیاز به پرداخت هزینه داشته باشن و اگه شما میخواید یک برنامه دارای هزینه نصب کنین مراحل بعدی رو که در صفحه ، نمایش داده میشه رو برای کامل شدن خریدتون و استفاده از تلویزیون هوشمند ال جی دنبال کنین .


 • حالا گزینه ok رو برای نصب و راه اندازی نرم افزار انتخاب کنین و وقتی که فرایند نصب کامل شد برنامه شما نصب شده و پوشه more زیر smart home (صفحه اصلی هوشمند) نمایش داده میشود .


برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن