کنسول و بازی

برخی بازیکنان در تونل باد پس از تغییرات اخیر در بازی Fortnite کشته میشوند

فیلم سینمایی سرخ پوست

برخی بازیکنان در تونل باد پس از تغییرات اخیر در بازی Fortnite کشته میشوند

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول و بازی ؛ برخی از بازیکنان Fortnite اعلام کرده‌اند که پس از تغییرات اخیری که در تونل‌های باد این بازی ایجاد شده، به‌طور ناگهانی در بازی کشته می‌شوند.

برخی از بازیکنانی که بازی Fortnite را انجام می‌دهند، خبر از مشکلاتی داده‌اند که پس از تغییرات تونل‌های باد در این بازی رخ می‌دهد؛ این تغییرات در تازه‌ترین آپدیت در بازی اعمال شدند که اوایل هفته‌ی جاری برای بازی در دسترس قرار گرفت.

تونل‌های باد برای جابه جایی است

تونل‌های باد که در ابتدای فصل نهم به بازی بتل رویال فورتنایت اضافه شدند، به بازیکنان این امکان را می‌دهند تا با ورود به آن‌ها و معلق شدن روی جریان هوایی که بین این تونل‌ها وجود دارد، به‌سرعت به قسمت‌های دیگر نقشه بروند و جابه‌جا شوند.

یکی دیگر از موارد اضافه شده به آپدیت بازی یک سکو یا پایگاه هوایی جدید است که با چهار موتور عمودی روی هوا به‌صورت معلق قرار گرفته است.


برخی بازیکنان در تونل باد پس از تغییرات اخیر در بازی Fortnite کشته میشوند

بازیکنان بازی مهیج و دوست داشتنی Fortnite پس از اضافه شدن، این تونل‌ها را در دقایق آخر بازی یک مانع و مشکل تلقی کردند و یک‌سری گزارشات مبنی بر درست کار نکردن و ایرادات فنی را عنوان کردند که استودیو بازی سازی Epic Games ناچار شد تغییراتی را در این بخش از بازی اعمال کند تا ایرادات گزارش داده شده رفع شوند.

بنا به اخبار و گزارش‌های متعددی که از کاربران این بازی محبوب مهیج به‌دست آمده، گفته شده که پس از اعمال تغییرات ذکر شده، برخی از بازیکنانی که از روی پایگاه یا Platform هوایی به پایین می‌پرند، خواهند مرد.


برخی بازیکنان در تونل باد پس از تغییرات اخیر در بازی Fortnite کشته میشوند

مشکلات قبلی بازی

دلیل این امر این است که استودیو Epic Games برای حل مشکلات قبلی که گزارش شد، ناچار شد چهار موتور اصلی پایگاه هوایی را که به‌صورت عمودی در چهار سمت آن قرار گرفته‌اند و به آن‌ها Slipstreams می‌گویند غیرفعال کند. اما بسیاری از بازیکنان از این تغییر آگاهی ندارند و در نتیجه هرگاه که وارد آن می‌شوند و انتظار معلق شدن را دارند، به پایین سقوط خواهند کرد.

این کشته شدن‌ها گاهی اوقات حتی به پایان بازی نیز منجر می‌شود و دیگر باید تا آغاز دور بعدی منتظر ماند. اگرچه اپیک گیمز پس از این‌که تغییرات ذکر شده را اعمال کرد، در وب‌سایت خود تمامی آن‌ها را بیان کرد و به اطلاع بازیکنان رساند، اما بسیاری از بازیکنان به تمامی این تغییرات مشرف نبوده و از آن‌ها بی‌خبر هستند.

این مشکل بیشتر مربوط به چهار موتور پایگاه هوایی می‌شود که وقتی به آن نگاه می‌کنید، به‌ظاهر در حال کار کردن است، اما در حقیقت خاموش شده و هیچ هشدار یا علامت ظاهری ندارد


برخی بازیکنان در تونل باد پس از تغییرات اخیر در بازی Fortnite کشته میشوند

پیشنهاد بازیکنان به استودیو سازنده

پیشنهادی که بازیکنان به اپیک گیمز داده‌اند این است که یک علامت هشدار دهنده در کنار این موتورها قرار دهد که بیان‌گر خاموش بودن آن‌ها باشد، یا حداقل جلوه‌های بصری باد اطراف آن‌ها را نیز غیر فعال کند که اگر کسی به آن‌ها نگاه کرد به اشتباه وارد آن نشود.

منبع
زومجی
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن