سخت افزارکامپیوتر

رم های 32 گیگابایت DDR4 سامسونگ بر روی 1 اسلات قرار میگیرند

فیلم سینمایی سرخ پوست

رم های 32 گیگابایت DDR4 سامسونگ بر روی 1 اسلات قرار میگیرند.

در اخبار کامپیوتر منتشر شده در حوزه سخت افزار ؛ 32 گیگابایت رم تنها بر روی 1 اسلات با رم های DDR4 سامسونگ راهی بازار میشوند

همانگونه در جربان اخبار هستید، به تازگی تولید ماژول های 32 گیگابایتی برای PC آغاز شده اما تنها 2 شرکت این ماژول را تولید می کنند؛ اینک Samsung به دنبال راه حلی است که با پکیج های کوچکتر هم بتواند به ظرفیت 32 گیگابایت در یک ماژول دست یابد.


رم های 32 گیگابایت DDR4 سامسونگ بر روی 1 اسلات قرار میگیرند

رم های 32 گیگابایتی سامسونگ در راه ورود به بازار…

کمپانی سامسونگ به دنبال راه حلی است که بتوان مسیر ماژول های تکی 32 گیگابایتی مادربرد های DDR4 را تغییر دهد؛ این شرکت به تازگی موفق به تولید نیمه هادی های ذخیره ساز موقت در لیتوگرافی 10 نانومتری شده است؛ حافظه های 32 گیگابایتی سامسونگ، 4 گیگابایت به ازای هر IC هستند.

مشخصات ماژول

مشخصات DDR4 JEDEC فقط دستگاه های حافظه 4 گیگابایت، 8 گیگابایتی و 16 گیگابایت را توصیف می کند. در نتیجه، سازندگان DRAM باید از تکنیک های بسته بندی پیشرفته برای ساخت تراشه ها برای ماژول های حافظه با ظرفیت بالا استفاده نمایند.


رم های 32 گیگابایت DDR4 سامسونگ بر روی 1 اسلات قرار میگیرند

رم ها در 2 مدل تولید میشوند

رم های 32 گیگابایتی کمپانی سامسونگ دارای فرکانس 2666 مگاهرتز بوده و از 2 استک 16 گیگابیتی تولید شده اند؛ سامسونگ دو نسخه 32 گیگابایتی DDR4 را ارائه می دهد: مدل نخست 1Gx16 و مدل دوم 2Gx8 است.

رم های DDP یا پکیج های دوگانه، با فرم های استاندارد 78 یا 96 توپ FPGA تولید می شوند. خوشبختانه سامسونگ موفق شده است تا ولتاژ راه انداز این ماژول ها را بر روی 1.2 ولت نگه دارد.

منبع
سخت افزار مگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن