کنسول و بازی

پرفروش‌ترین بازی Ubisoft بازی Far Cry 5 بوده است

فیلم سینمایی سرخ پوست

پرفروش‌ترین بازی Ubisoft بازی Far Cry 5 بوده است.

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول و بازی ؛ بازی Far Cry 5 پرفروش‌ترین بازی Ubisoft در این نسل بوده است.

 بازی The Division 2 فروش بسیار خوب داشته است

اگر در جریان اخبار بازی نیستید باید به شما اعلام کنم که کمپانی یوبیسافت (Ubisoft) در حال نمایش عملکرد بسیار خوب و راضی کننده‌ای از خود است. گزارش مالی اخیر این شرکت نشان دهنده فروش بسیار خوب عنوان The Division 2 است.

مارس ۲۰۲۰ میلادی بازی Far Cry 5 می آید

همچنین در این گزارش آمده که این شرکت سه بازی معرفی نشده برای عرضه تا پایان ماه مارس ۲۰۲۰ میلادی دارد اما در این میان، این Far Cry 5 است که بزرگ‌ترین موفقیت را تا به حال در نسل فعلی برای این شرکت به ارمغان آورده است.


پرفروش‌ترین بازی Ubisoft بازی Far Cry 5 بوده است

پرفروش‌ترین بازی شرکت یوبیسافت

طبق اخباری که شرکت یوبیسافت اعلام کرده، این بازی اول شخص جهان آزاد پرفروش‌ترین بازی شرکت یوبیسافت در نسل فعلی کنسول‌های ویدیویی بوده است.

فروش ۵ میلیون بازی  Far Cry 5 در هفته اول

همچنین شاید زیاد غافلگیر کننده نباشد که اعلام کنیم عنوان Far Cry 5 در اولین هفته عرضه خود موفق به فروش ۵ میلیون نسخه در کل دنیا شده بود و به جز آن، یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های شبکه Steam در سال ۲۰۱۸ نیز بوده است و همچنین به مدت ماه‌ها پشت سر هم، یکی از بهترین عملکردها را در جدول فروش هفتگی بریتانیا داشته است که چندین و چند بار این بازی را در صدر این جدول قرار می‌داد.


پرفروش‌ترین بازی Ubisoft بازی Far Cry 5 بوده است.
بازی Far Cry New Dawn

بازی Far Cry New Dawn یک نسخه فرعی بود

یک نسخه فرعی مستقل نیز از این بازی مدتی پیش تحت عنوان بازی Far Cry New Dawn برای همه پلتفرم‌های مقصد این بازی به انتشار رسید که اگرچه عملکرد آن مانند نسخه اصلی این بازی به موفقیت‌های مالی و تجاری نرسید و از نظر نقدها و نمرات منتقدان هم عملکرد آنچنان درخشانی از خودش نشان نداد

اما باز هم در اولین هفته فروش خود در بریتانیا موفق به قرار گرفتن در رتبه نخست این جدول شده بود که این مهم با شکست دادن و کنار زدن عناوین بزرگ دیگری نظیر Red Dead Redemption 2 و همینطور Metro Exodus به دست آمده بود.

بازی Far Cry 5 در حال حاضر برای هر سه پلتفرم اصلی بازار شامل PS4، Xbox one و PC در دسترس قرار داد.

منبع
وینفون
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن