کنسول و بازی

در حالت آفلاین نمیتوان بازی Ghost Recon: Breakpoint را انجام داد

فیلم سینمایی سرخ پوست

در حالت آفلاین نمیتوان بازی Ghost Recon: Breakpoint را انجام داد.

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول و بازی ، بازی Ghost Recon: Breakpoint تنها با اتصال به اینترنت ممکن است!

کمپانی “Ubisoft” به تازگی بازی Ghost Recon: Breakpoint را در حالی معرفی کرده است که زمان چندانی از عرضه نسخه پیشین (Tom Clancy’s The Division 2) نگذشته است؛ بازی Ghost Recon: Breakpoint با یک تریلر کوبنده و قدرتمند معرفی شد.

بازی با اتصال دائم به اینترنت اجرا میشود؟!

شرکت Ubisoft اعلام کرده است که چه در صورت بازی تکنفره و چه در صورت بازی CO-OP، کاربران نیازمند اتصال مداوم به شبکه اینترنت هستند. در حال حاضر، علت نیاز به اتصال دائم برای اجرای حتی تک نفره ی این بازی روشن نشده است اما یک سناریو یحتمل به نظر می رسد

آپدیت بازی Tom Clancy’s The Division 2

اگر به خاطر داشته باشید آپدیت سنگین بازی Tom Clancy’s The Division 2 که بین 50 تا 60 گیگابایت بود، نه فقط مشکلاتی را برای گیمرها به وجود آورده بود، بلکه انتقاداتی را در پی داشت.


در حالت آفلاین نمیتوان بازی Ghost Recon: Breakpoint را انجام داد

همچنین دومین سناریو آن است که با توجه به عدم مقاومت قفل های نرم افزاری در حفاظت ازکرک شدن بازی ها، کمپانی یوبی سافت تصمیم به اتصال مداوم به اینترنت گرفته است تا در صورت استفاده از کرک در بازی، امکان اجرای بازی را لغو کند.

بازی Ghost Recon: Breakpoint مهر 98 به بازار معرفی میشود

به هر حال بازی Ghost Recon: Breakpoint در مهر ماه امسال معرفی می شود؛ از سوی دیگر با توجه به تحریم کاربران در برخی سرورهای Tom Clancy’s The Division 2 که در اوایل انتشار این بازی خبر ساز شده بود، شاید گیمرهای ایران کمی نگران باشند. هر چند که با توجه به فروش بالای کنسول های بازی در ایران، این احتمال کمرنگ به نظر می آید.

در حالت آفلاین نمیتوان بازی Ghost Recon: Breakpoint را انجام داد

منبع
سخت افزارمگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن