پیشتازتک پلاسگردشگری

معرفی طبیعت زیبای پاتاگونیا در آمریکای جنوبی

فیلم سینمایی سرخ پوست

در میان شلوغی ها و روزمرگی ها، تماشای مناظر چشم نواز می تواند آرامش را برای دقایقی مهمان روح و جان تان کند. فرقی نمی کند که این منظره در کجای این کره خاکی وجود داشته باشد و یا با چه رنگ و لعابی جلوه گری کند، مهم معجون آرامشی است که می توانید با دیدن این منظره، مزه مزه کنید و با بند بند وجودتان در حالی خوش غرق شوید.

با ما سفر کنید ….

امروز می خواهیم شما را به قلب طبیعت ببریم و گوشه ای از شگفتی های خلقت را نشان دهیم. امروز می بینیم که قلم موی جادویی آفرینش چگونه رنگ ها را در هم آمیخته و جلوه ای تازه به زمین بخشیده است.

و اما طبیعت پاتاگونیا …

به تماشای رودی پر آب می نشینیم و از دیدن هنرنمایی ابرها بر فراز دشت لذت می بریم. طبیعت سحرانگیز حرف های زیادی برای گفتن دارد. می شود ساعت ها به کوه های سر به فلک کشیده اش نگریست و از سکوت شان راز و رمزهای زیادی را فهمید. لحظاتی را در کنار دریاچه سپری می کنیم و چشم اندازی باورنکردنی را می بینیم. این شگفتی ها همه متعلق به پاتاگونیا هستند.

جلوه های تماشایی پاتاگونیا

بخش بزرگی از آمریکای جنوبی که بخش های جنوبی آرژانتین و شیلی را فراگرفته و زیبایی های بسیاری را در خود نهفته است. یخچال های باشکوه، رودخانه ها، آبشارها، آتشفشان ها، کوه ها، دریاچه ها و … همه و همه از جلوه های تماشایی این سرزمین محسوب می شوند و گردشگران زیادی را به سوی خود فرا می خواند.

یکی از جالب توجه ترین بخش های پاتاگونیا ملاقات با پنگوئن هاست که با حضورشان حال و هوای دیگری به پاتاگونیا می بخشند.

.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

منبع
کارناوال
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن