پیشتازتک پلاسگوناگون

بازگشت درج قیمت‌ خودرو به آگهی‌‌های اینترنتی خرید و فروش از امروز

فیلم سینمایی سرخ پوست

بازگشت قیمت‌ خودرو به آگهی‌‌های اینترنتی

سخن‌گوی اتحادیه‌ی کسب‌وکارهای اینترنتی اعلام کرد از امروز درج قیمت آگهی‌های اینترنتی فروش خودرو در وب‌سایت‌ها ممکن شده است.

رضا الفت‌نسب، سخن‌گوی اتحادیه‌ی کسب‌وکارهای اینترنتی، از بازگشت قیمت به آگهی‌های اینترنتی فروش خودرو خبر داد و جزئیاتی از نرخ‌گذاری قیمت خودرو در این وب‌سایت‌ها را تشریح کرد. الفت‌نسب دراین‌باره گفت:

در جلساتی که با اتحادیه‌ی فروشندگان خودرو برگزار کردیم، به این نتیجه رسیدیم که اگر اتحادیه‌ی نمایشگاه‌داران خودرو تهران قیمت کف خودروها را روزانه اعلام کنند، درج قیمت خودرو با حداکثر ۳ درصد بیش از قیمت اعلامی در آگهی‌های اینترنتی ممکن خواهد بود. بر‌این‌اساس، از امروز و پس از اعلام کف قیمت خودروها به‌وسیله‌ی اتحادیه‌ی نمایشگاه‌داران خودرو تهران، قیمت‌ها در آگهی‌های اینترنتی فروش خودرو ثبت شد.


به‌گفته‌ی سخن‌گوی اتحادیه‌ی کسب‌وکارهای اینترنتی، قرار است اتحادیه‌ی نمایشگاه‌داران خودرو تهران هرروز فهرست کف قیمت تمامی خودروها در بازار را دراختیار وب‌سایت‌های درج آگهی قرار دهد. الفت‌نسب صحبت‌هایش را این گونه ادامه داد:

باتوجه‌به توافق حاصل‌شده، به‌عنوان مثال اگر قیمت خودرویی را اتحادیه‌ی نمایشگاه‌داران خودرو تهران ۱۰۰ میلیون تومان اعلام کرد، آگهی‌ خودروهایی که نهایتا ۱۰۳ تومان قیمت‌گذاری شده باشند، مجاز به انتشار و درج قیمت خواهند بود. همچنین، در این مذاکرات مقرر شد درصورت افزایش التهاب در بازار خودرو، اتحادیه‌ی نمایشگاه‌داران تهران روزانه در دو نوبت کف قیمت خودروها را به اتحادیه‌ی ما اعلام کنند تا ما این قیمت‌ها را دراختیار سایت‌ها و پلتفرم‌های درج آگهی قرار دهیم.


این درحالی است که در ۱۲اردیبهشت و به‌دنبال افزایش قیمت‌های عجیب در بازار خودرو و مسکن، رئیس مرکز مبارزه با جرایم ملی و سازمان‌یافته پلیس فتا اعلام کرد:

افزایش قیمت بی‌رویه قیمت خودرو و مسکن باعث ایجاد نگرانی و سردرگمی مصرف‌کنندگان شده و پلیس فتا به‌منظور ارتقای امنیت کاربران درباره‌ی فعالیت در بازا‌رهای آنلاین و وب‌سایت‌های درج آگهی در فضای مجازی، جلسات متعددی با مراجع محترم قضایی برگزار کرد و به‌ دستور سرپرست محترم دادسرای ناحیه‌ی ۳۱ تهران، حذف قیمت‌های بازار خودرو و مسکن به مدیران وب‌سایت‌های واسط ابلاغ شد.

منبع
زومیت
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن