کنسول های بازیکنسول و بازی

اضافه شدن Costume Quest و From Dust به Backward برای Xbox one

فیلم سینمایی سرخ پوست

اضافه شدن Costume Quest و From Dust به Backward برای Xbox one

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول بازی ؛ دو بازی Costume Quest و From Dust به‌عنوان جدیدترین آثار به لیست محبوب Xbox One Backward Compatibility اضافه شدند.

لیست بازی‌هایی که از قابلیت Xbox One Backward Compatibility پشتیبانی می‌کنند روز به روز در حال افزایش است و افراد بسیاری نیز از این لیست محبوب استقبال کرده و می‌کنند.  میجر نلسون که قبلاََ دو بازی جدید را برای کنسول Xbox 360 قابل بازی بودند، به لیست بازی‌های قابل اجرا روی کنسول Xbox one اضافه کرده است:

آگاه باشید که بازی‌های From Dust و Costume Quest به‌عنوان جدیدترین ورودی‌ها، به لیست محبوب Xbox One Backward Compatibility اضافه شدند.

توانایی ساخت و تغییر محیط

اولین مورد بازی From Dust است که توسط یک تیم کوچک در استودیو مونت پلیه Ubisoft ساخته و توسط اریک چاهی نیز طراحی شده است. این بازی که به‌نوعی ادامه‌ی معنوی بازی Populous محسوب می‌شود، شما را در نقش یک شخص خداگونه قرار می‌دهد که توانایی ساخت و تغییر محیط را دارد و باید یک قبیله را از نابودی و انقراض کامل نجات دهد.

بازی From Dust که در سال ۲۰۱۱ برای PC، PS3 و Xbox 360 منتشر شد، جزو بازی‌های رویداد تابستان آرکید مربوط به Xbox one در سال ۲۰۱۱ نیز بود.


اضافه شدن Costume Quest و From Dust به Backward برای Xbox one

مورد بعدی را بازی Costume Quest میتوان نام برد نیز به عنوان یک بازی در سبک نقش آفرینی، توسط استودیو Double Fine توسعه داده شده است.

داستان بازی Costume Quest که در روز هالووین جریان دارد، شما را در نقش یکی از برادران دوقلویی به‌نام‌های رینولد و رِن قرار می‌دهد که باید بسته به نظر خود، در محله‌‌ای که آن‌ها در آن زندگی می‌کنند، شروع به رفتار خوب یا بد با دیگران کنید.

سبک ماجراجویی و نقش آفرینی

بازسبک ماجراجویی و نقش آفرینیی Costume Quest مکانیزم‌های دو سبک ماجراجویی و نقش آفرینی مبارزه‌ای از نوع نوبتی را با یکدیگر ترکیب کرده است. بازی Costume Quest پیش‌تر و در سال ۲۰۱۰ برای PC، Xbox 360 و PS3 منتشر شده است.

اضافه شدن Costume Quest و From Dust به Backward برای Xbox one

۵۵۰ بازی روی سایت قرار گرفته است

سرویس Backward Compatibility کنسول Xbox One که در سال ۲۰۱۵ برای نخستین بار کار خود را آغاز کرد، تاکنون توانسته بیش از ۵۵۰ بازی را در خود جای دهد و از کنسول نسل پیشین، آماده‌ی اجرا روی Xbox one کند.

برخی از این بازی‌ها مانند Fable 2 و Splinter Cell Blacklist حتی امکان پشتیبانی از قابلیت‌های کنسول Xbox one X را نیز دارا هستند. سرویس Backward Compatibility Xbox one میزبان دو بازی از مجموعه‌های Ninja Gaiden و Trials شد.

منبع
زومجی
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن