کنسول و بازی

منتظر کاراکتری جدید در فصل دوم بازی Apex Legends باشید

فیلم سینمایی سرخ پوست

منتظر کاراکتری جدید در فصل دوم بازی Apex Legends باشید

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول و بازی ؛ کاربران باید منتظر کاراکتری جدید در فصل دوم بازی Apex Legends باشند

همانطور که شما عزیزان در جربان هستید سازنده بازی Apex Legends استودیوی ریسپاون است.

استودیوی respawn در فصل اول این بازی محتویاتی شامل پوسته‌های جدید برای کاراکترها یا همان لجندها را قرار داد و علاوه‌بر این یک کاراکتر جدید هم به کاراکترهای قبلی فصل اول این بازی اضافه کرد.

این استودیو بازی ساز در قالب یک پست در وب سایت الکترونیک آرتز منتشر کرده، خبر خوشی را به کاربران و تمامی گیمرهایی که عاشق فصل اول این بازی شده‌اند داده است.

این خبر چیزی نیست جزء انتشار فصل دوم این بازی در خرداد ماه سال میلادی جاری. از این‌رو قبل از اینکه نمایشگاه E3 2019 برگذار گردد در جریان نمایشگاه EA Play 2019 شاهد معرفی فصل دوم بازی Apex Legends خواهیم بود.


منتظر کاراکتری جدید در فصل دوم بازی Apex Legends باشید

استودیو بازی سازی ریسپاون نیز در این زمینه گفته است:

 تمامی بازخوردهایی که در فصل اول بازی Apex Legends با آن روبه رو شدیم را به‌طور کامل مورد بررسی قرار دادیم از این‌رو قصد داریم در فصل دوم این بازی بهبودهایی را اعمال کنیم تا این بازی بتواند تجربه لذت‌بخشی را برای کاربران به همراه داشته باشد.

بنابراین کاربران در فصل دوم بازی Apex Legends شاهد یک بتل‌پس با محتویات بهتر، اسلحه جدید و همچنین یک کاراکتر جدید خواهند بود.

در ضمن این را هم اضافه کنم که قرار است نقشه این بازی هم متحمل یکسری تغییرات شود بنابراین انتظار نداشته باشید شاهد بازی باشید که در فصل اول آن را تجربه کرده بودید


منتظر کاراکتری جدید در فصل دوم بازی Apex Legends باشید

این احتمال وجود که استودیوی بازی سازی ریسپاون قبل از اینکه بخواهد جزئیات زیادی را درمورد بازی Apex Legends مطرح کند، یک آپدیت بزرگ برای این بازی منتشر کند.

البته این مسئله تنها در حد احتمال است و برای اینکه از ویژگی‌های جدید فصل دوم این بازی به همراه تمامی جزئیات دقیق مطلع شویم باید تا زمان برگذاری نمایشگاه EA Play 2019 منتظر بمانیم.

البته نباید خیلی هم دل خودتان را خوش کنید که قرار است استودیوی بازی سازی ریسپاون تمامی جزئیات بازی Apex Legends را در اختیار ما قرار دهد چراکه خود این کمپانی در صحبت‌هایش به این مسئله اشاره کرده است که قرار نیست تمامی جزئیات این بازی را به‌صورت کامل در اختیار کاربران قرار دهد به‌گونه‌ای که تنها چشم‌اندازی از این بازی را در دسترس کاربران قرار خواهد داد.

.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن