دانلودنرم افزار مکنرم افزار ویندوز

دانلود نرم افزار قفل گذاری فایلهای مک و ویندوز (GiliSoft File Lock Pro)

فیلم سینمایی سرخ پوست

GiliSoft File Lock Pro نرم افزاری قدرتمند برای رمز گذاری روی فایل ها می باشد.

شما با استفاده از نرم افزار GiliSoft File Lock Pro میتوانید با سرعت و امنیت زیاد ، فایل ها ، پوشه ها و درایوهای سیستم خود را قفل و مخفی کنید. این نرم افزار از روش رمز گذاری 256-bit AES برای محافظت از فایل های موجود در درایو هارد دیسک یا هر نوع حافظه قابل حمل مانند درایوهای USB ، استفاده می کند.
ویژگی های نرم افزار File Lock Pro

  • مخفی سازی اطلاعات : این نرم افزار می تواند پوشه ها ، فایل ها و درایوهای خصوصی شما را مخفی و پنهان کند تا از دید کاربران دیگر و همچنین نرم افزارهای گوناگون، پنهان باشند.
  • قفل کردن اطلاعات : فایل ها ، پوشه ها و درایوهای قفل شده از دسترسی دیگران محافظت می شوند تا کاربران نتوانند آنها را بدون داشتن رمز عبور باز ، اجرا ، ویرایش ، جا به جا ، حذف و کپی کنند و یا نام آنها را تغییر دهد. فایل ها و زیر پوشه های موجود در یک پوشه قفل شده نیز دارای رمز عبور خواهند بود.
  • رمز گذاری: این برنامه این امکان را به شما میدهد که روی تمامی انواع فایل ها و پوشه ها رمز گذاری کنید.بسته بندی و رمز گذاری یک پوشه در یک فایل قابل اجرا یا EXE با استفاده از الگوریتم رمز گذاری AES از دیگر امکانات این برنامه می باشد. شما می توانید با استفاده از این روش ، روی اطلاعات مهم خود رمز گذاری کنید و سپس آنها را روی شبکه ارسال کنید یا روی یک سیستمی که GiliSoft File Lock Pro روی آن نصب نیست ، اجرا کنید.
  • حذف ایمن فایل ها : این برنامه امکان حذف کامل اطلاعات مهم و حساس را برای شما فراهم می کند. اینکار با استفاده از الگوهایی منتخب و با دقت زیاد توسط نرم افزار انجام می شود تا دیگر کسی نتواند فایل حذف شده را بازیابی کند.
  • داشتن رمز عبوربیرونی خود نرم افزار  نیز دارای رمز عبور است تا کسی نتواند بدون داشتن رمز عبور آنها را اجرا یا حذف کند.

  • سازگاری:این برنامه با پردازشگرهای Intel® Pentium D Dual-Core و AMD Athlon™ 64X2 Dual-Core  و همچنین سیستم عامل های XP/2003/Vista/7/8 سازگار میباشد

مشخصات

نام: GiliSoft File Lock Pro

حجم فایل نسخه ویندوز: 8 مگابایت

حجم فایل نسخه مک:3 مگابایت

شماره نسخه: 11.4.0

شماره نسخه مک: 1.0.0

پلتفرم:MAC،Windows

بروزرسانی در 1398/04/04
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن