کنسول های بازیکنسول و بازی

قابلیت تغییر نام کاربری online به کنسول PlayStation اضافه شد

فیلم سینمایی سرخ پوست

قابلیت تغییر نام کاربری onlin به کنسول PlayStation اضافه شد

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول بازی ، از قابلیت جدید در کنسول PlayStation که به شما اجازه میدهد تا نام کاربری خود را ادیت کنید به گوش میرسد ، همراه ما باشید

بالاخره کاربران کنسول PS بعد از سال‌ها می‌توانند نام حساب کاربری آنلاین خود را تغییر دهند؛ پیش از این قابلیت تغییر نام کاربری آنلاین در کنسول Xbox وجود داشت. به گفته مدیر بخش شبکه‌های اجتماعی PSN کاربران می‌توانند نام خود را با استفاده از کنسول پلی استیشن و سایت رسمی PS تغییر دهند.

در ابتدا 10دلار برای تغییر نام Xbox  باید پرداخت میکردید

این قابلیت در ابتدا برای کاربران کنسول ایکس باکس از نسل‌های گذشته ممکن بود و باید برای تغییر نام کاربری خود مبلغ 10 دلار را پرداخت کنند. طبق اعلام رسمی پلی استیشن، کاربران این کنسول می‌توانند برای دفعه اول به شکل رایگان نام کاربری آنلاین خود را تغییر دهند و برای دفعه دوم باید مبلغ 10 دلار را پرداخت کنند

در صورتی که کاربران عضو سرویس پلی استیشن پلاس باشند برای دفعه دوم باید مبلغ 5 دلار را پرداخت کنند. همچنین کاربران پس از تغییر نام کاربری می‌توانند به مدت 30 روز نام کاربری قدیمی خود را به نمایش بگذارند تا دوستان آن‌ها در PSN بتوانند متوجه تغییر نام کاربری آن‌ها بشوند.


قابلیت تغییر نام کاربری onlin به کنسول PlayStation اضافه شد

به گفته تیم PS ، بازی‌هایی که از تاریخ 1 آوریل 2018 به بعد برای این کنسول ساخته شده‌اند از این قابلیت جدید پشتیبانی می‌کنند

البته برخی از بازی‌های قدیمی با قابلیت تغییر نام کاربری مشکل دارند؛ در همین راستا سونی لیستی از بازی‌هایی که از این قابلیت پشتیبانی میکنند و بازی‌هایی که با قابلیت تغییر نام مشکل دارند را منتشر کرده است.

البته به گفته مدیر شبکه اجتماعی PSN،  اکثر بازی‌های کنسول PS4 از این قابلیت جدید پشتیبانی می‌کنند و جای نگرانی برای کاربران وجود ندارد.

بدون شک فعال سازی این قابلیت خبر خوشحال کننده‌ای برای کاربران پلی استیشن است، زیرا بیش از یک دهه در انتظار اضافه شدن این قابلیت سماغ می‌مکند. به زودی سونی بروزرسانی برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه می‌کند که در آن قابلیت تغییر نام کاربری بریا کاربران فعال می‌شود؛ به احتمال بسیار زیاد این بروزرسانی در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

منبع
شهر سخت افزار
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن