سخت افزارکامپیوتر

پاور پیشرفته FSP HYDRO PTM+ 850W با خنک کننده مایع

فیلم سینمایی سرخ پوست

پاور پیشرفته FSP HYDRO PTM+ 850W با خنک کننده مایع و امکان سوئیچ تا 100 وات

در اخبار کامپیوتر منتشر شده در حوزه سخت افزار ؛ خبری در خصوص عرضه پاوری پیشرفته با خنک کننده مایع و سوئیچ تا 100 وات برای کامپیوتر ها منتشر شده بود که ما به شرح این موضوع پرداختیم

در منابع تغذیه استفاده از خنک کننده های ترکیبی (هیبریدی)، مسئله ای مرسوم نبوده و FSP از جمله شرکت هایی است که برای نخستین بار دست به چنین اقدامی زد. این کمپانی اینک دومین پاور مجهز به خنک کننده مایع خود را به بازار جهانی معرفی می کند.


پاور پیشرفته FSP HYDRO PTM+ 850W با خنک کننده مایع

پاور قدرتمند و کم نظیر FSP HYDRO PTM+ 850W را می توان محصولی خاص نامید که به واقع یک منبع تغذیه مدرن با توان بازدهی 850 وات و حتی بیشتر، در شرایط لازم است.

پاور FSP HYDRO PTM+ 850W از یک خنک کننده هیبریدی استفاده میکند

به طوری که یک فن و یک بلاک خنک کننده مایع، برای آن در نظر گرفته شده است. اما در صورت استفاده از توانی تا 425 وات، هیچ گونه چرخش و یا نویز صوتی را در کولر احساس نخواهید کرد.ز


پاور پیشرفته FSP HYDRO PTM+ 850W با خنک کننده مایع

طراحی پیشرفته (با استفاده از ماژول های DC-DC) اجازه می دهد تا راندمان خروجی به مرز 92 درصد برسد. اتصال خنک کننده های مایع از فیتینگ های G1/4″ / 12mm استفاده کرده و حتی در HYDRO PTM+ 850W از دیودهای LED RGB نیز استفاده شده است.

این دیودهای استفاده شده برای کاربران قابل کنترل خواهند بود.

استاندارد بازدهی این پاور 80 Plus Platinum بوده و به گفته ی FPS، در صورت لزوم قادر به تحویل جریان تا 1000 وات نیز خواهد بود.

خنک کننده ی مایع آن طراحی Bitspower بوده و کاربران می توانند یک منبع تغذیه 850 وات الی 1000 واتی خنک را با استفاده از  HYDRO PTM+ 850W در سیستم خود راه اندازی نمایند.

منبع
سخت افزارمگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن