کنسول و بازی

بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 و شایعات ساخت این بازی

فیلم سینمایی سرخ پوست

بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 و شایعات ساخت این بازی

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول و بازی ؛ در چند وقت اخیر شاهد شایعاتی مینی بر ساخت قسمت چهارم این بازی بوده ایم ، با ما همراه باشید.

در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر احتمال ساخت بازی  Call of Duty: Modern Warfare 4 در شبکه های اجتماعی میچرخید

بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 به واقع نسخه چهارم از سری بازی های  Call of Duty: Modern Warfare 4 به حساب می آید که البته برخی معتقد بودند که شاید نسخه ای ریمستر از یکی از عناوین این بازی است؛ چرا که پیش از این هم شایعاتی در دی ماه امسال از احتمال ساخت این بازی مهیج منتشر شده بود.


بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 و شایعات اخیر

ندای وظیفه یا Call of Duty یک سری بازی‌های کامپیوتری تیراندازی اول شخص بحساب می آید.

اولین نسخه این بازی فقط برای کامپیوترهای شخصی بود که بعدها نسخه‌های کنسول نیز عرضه شد.شایعه ساخت بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 بر اساس یک تصویر بود که پوستر این بازی را نمایش می داد؛ حتی فونت و نوع نوشته نیز به سری بازی های COD نزدیک بوده است.

بسیاری از طرفداران این بازی امیدوار بودند که تصویر فوق به بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 مربوط بوده و این یک واقعیت، و نه شایعه باشد؛ اما متاسفانه باید بگوییم این تصویر و اخبار احتمالی آن شایعه و دروغی بیش نبوده و توسعه دهندگان آن از جمله اکتیویژن، برنامه ای برای این نسخه نداشته و حتی در حد شایعه هم اشتباه بوده است.


حتی کیفیت بسیار پایین چاپ تصویر بر روی کاغذ هم حاکی از شیطنت احتمالی برخی کاربران داشته و یا رسانه ای که می خواسته با این شیوه نام خود را بر سر زبان ها بیندازد، ترتیب چنین شایعه ای را داده است. به هر حال هیچ خبری از ساخت بازی مهیج Call of Duty: Modern Warfare 4 نبوده و نخواهد بود.


بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 و شایعات اخیر

منبع
سخت افزارمگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن