بازی آیفونبازی اندرویددانلود

دانلود بازی Game of Thrones: Conquest _ بازی تاج و تخت:فتح

فیلم سینمایی سرخ پوست

Game of Thrones: Conquest یک بازی استراتژی MMO (انبوه چند نفره آنلاین) بر اساس سری برنده جایزه HBO است. 

به عنوان فرمانده خانه جدید خود، قدرت و منابع لازم برای دستیابی به شکوه را جمع آوری کنید. چشم انداز خطرناک سیاسی وستروس را هدایت کنید، اتحادهای استراتژیک را تشکیل دهید و تهدیدهای رقیب را از بین ببرید.

جایگاه های قدرت را به دست آورید و اهداف خود را بر روی تخت آهنین بنشانید و استاد بازی Game of Thrones: Conquest شوید. شما باید برای تاج مبارزه کنید این بازی توسط استودیوی Warner Bros. International Enterprises به صورت رایگان برای اندروید در گوگل پلی استور عرضه شده است.

از قابلیت های اجتماعی بازی استفاده کنید و پرچمدارانی را در ارتش تان به خدمت بگیرید. در کنار متحدان تان با دشمنان تان بجنگید و رویای خود را برای فرمانروایی به سرزمین هفت امپراطوری را جامه عمل بپوشانید.
 تاج و تخت آهنین را فتح کنید، در دنیای سیاست هیچ چیز مشخص نیست. امروز با یک نفر پیمان اتحاد میبندید و به او وفادارید و فردا به او پشت خواهید کرد.
 شما میتوانید شورایی کوچک از وفادارترین یاران تان تشکیل دهید و به آنها لب هایی همچون دست راست پادشاه یا خزانه دار اعظم بدهید.
 همچنین میتوانید نقاط استراتژیکی که فتح کرده اید را به متحدان تان هدیه دهید تا مزایای نظامی و اقتصادی آن بهره مند شوند.

تنها در این بازی است که میتوانید فرمانروای سرزمین وستروس شوید و با تصمیمات خطرناکی که در ارتباط با دیگران میگیرید در جنگ برای تاج و تخت پیروز شوید. با کاراکترهای کلیدی ارتباط برقرار کنید و نقاط استراتژیک را به تصرف خود در آورید. با بستن پیمان اتحاد با دیگران بر دشمنان خود پیروز شوید و حتی دوستان تان را پرچمدار ارتش تان کنید، این نبردی است برای فتح تاج و تخت آهنین.

مشخصات:

Game of Thrones: Conquest

 : Android / iOS 
نام فارسی: بازی تاج و تخت: فتح 
 مورد نیاز : 6.0 و بالاتر  
نسخه : v2.4.238478
منبع:  www.pishtaztech.ir


برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن