کنسول و بازی

تاریخ منتشر شدن بازی Ghost Of Tsushima مشخص شد

تاریخ منتشر شدن بازی Ghost Of Tsushima مشخص شد.

در اخبار بازی در حوزه کنسول و بازی ؛ امروز به سراغ بازی Ghost Of Tsushima رفته ایم ،بدون شک یکی از عناوین انحصاری موردانتظار سال 2019 کنسول PS4 بازی Ghost Of Tsushima است. عنوانی که توسط استودیو خلاق ساکرپانچ تحت توسعه قرار دارد و یکی از بازیهای هیجان انگیز تبدیل خواهد شد.

در کنفرانس E3 سال 2018 بازی Ghost Of Tsushima  معرفی شد و در تابستان 1398 برای PS4 منتشر میشود

البته تاکنون کمپانی سونی اشاره ای به تاریخ انتشار این بازی نداشت و مشخص نیست چه زمانی باید در انتظار انتشار Ghost Of Tsushima بود. براساس گزارش‌ها خرده فروش سوئدی Spelbutiken بازی Ghost Of Tsushima را تابستان امسال لیست کرده است.

کمپانی سونی بازی Ghost Of Tsushima را برخلاف انتظارات منتشر میکند

زیرا Spelbutiken تاریخ را 30 آگوست سال 2019 فهرست کرده است. این یعنی در تابستان بازیکنان باید شاهد انتشار عنوان اکشن/نقش آفرینی استودیو ساکرپانچ درباره بازی باشند.

البته این تاریخ توسط شرکت سونی تایید نشده و نمی دانیم آیا شرکت ژاپنی برنامه ای برای انتشار Ghost Of Tsushima در این تاریخ افشا شده دارد یا خیر. اگر تاریخ معین شده صحت داشته باشد، باید تا 5 ماه دیگر شاهد انتشار این عنوان باشیم.

گذشته از آن در نمایشگاه E3 2019 نیز احتمالاََ نمایشی خواهد داشت اما به دلیل عدم برگزاری کنفرانس توسط کمپانی سونی ممکن است نمایشی به اجرا درنیاید. عجیب است که SONY تابستان را برای انتشار بازی Ghost Of Tsushima در نظر گرفت زیرا بیشتر عناوین مهم یا در اواخر تابستان منتشر می شوند یا آن که شرکت ناشر پاییز را جهت انتشار در نظر می گیرد.

همچنین بخوانید  به این زودی ها منتظر انتشار Grand Theft Auto 6 نباشید

به شایعات نمیتوان اکتفا کرد

گذشته از این انحصاری، اخیرا یک خرده فروش اهل پرو نیز The Last of Us Part II  را برای انتشار در 31 اکتبر لیست کرد. مشخص نیست آیا این تاریخ‌ها صحت دارند یا خیر. زیرا بعید به نظر می رسد تا زمانی که سونی خود اعلام نکرده به چنین شایعاتی اکتفا کرد.

منبع
سخت افزارمگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن