کنسول و بازی

تحریم ایرانیان اینبار سوی بازی Tom Clancy’s The Division 2

تحریم ایرانیان اینبار سوی بازی Tom Clancy’s The Division 2

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول و بازی ؛ اخبار ی مبنی بر تحریم گیمرهای ایرانی به گوش میرسد که در ادامه به این خبر خواهیم پرداخت ، همراه ما باشید

تحریم ها گریبان گیر گیمرها شده است

درست در شرایطی که محدودیت های سروری بازی مهیج Apex Legends برای ایرانیان باعث مشکلاتی شده و همگی دست به کار شده اند تا با امضای توماری به آن پایان دهند، متوجه شدیم که احتمالا خط نشانی هم از سوی کمپانی “یوبی سافت” برای گیمرهای ایرانی کشیده است.

بازی Tom Clancy’s The Division 2 که به زودی راهی بازارهای جهانی و البته ایران می شود، در بخش آنلاین، برای گیمرهای ایرانی قابل بازی نخواهد بود! به گفته ی برخی منابع خبری شرکت Ubisoft ایران را در لیست تحریم خود قرار داده و گیمرها امکان بازی Onlin و تحت شبکه Tom Clancy’s The Division 2 را پیدا نخواهند کرد!

صحت این خبر هنوز تاببد نشده است

 اما این منابع ادعا می کنند که از همان ابتدای ورود، سرورهای Tom Clancy’s The Division 2 بر روی کشور ایران بسته خواهند بود؛ اما اینبار نه به دلیل کمبود زیرساخت و بلکه به دلیل تحریم ها علیه ایران.

تحریم های ایالات متحده و وزارت خزانه داری کشور آمریکا، در کنار استفاده ایرانیان از بازی های کرک شده و عدم پرداخت هزینه  های بازی برای تهیه نسخه های اصلی، باعث شده است تا توسعه دهندگان غربی علاقه ای برای حمایت از گیمرهای ایرانی پیدا نکنند.

این در حالی است که تعداد گیمرهای ایرانی نزدیک به 28 میلیون نفر است.

در حال حاضر گیمرهای ایرانی از داخل به دلیل افزایش قیمت قطعات سخت افزاری و کنسول های بازی تحت فشار بوده و حال از خارج نیز توسط توسعه دهندگان مورد بی مهری قرار می گیرند!

همچنین بخوانید  جزئیات گیم پلی بازی GRID Race for Glory را در این تریلر ببینید
منبع
سخت افزارمگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن