کنسول و بازی

استودیوی پابجی نقشه‌ی Erangel بازی PUBG را ریمستر خواهد کرد.

فیلم سینمایی سرخ پوست

استودیوی پابجی نقشه‌ی Erangel بازی PUBG را ریمستر خواهد کرد.

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول بازی ؛ استودیوی پابجی کورپ افزایش تعداد ساختمان‌های نقشه، جهت ارتقای کیفیت پیدا کردن لوت، هدف این ریمستر در نقشه‌ی Erangel بازی PUBG است.

تیم توسعه‌ی این بازی این خبر ریمستر کردن بازی PUBG منتشر کرده است

این اقدام برای بهبود در تجربه‌ی بازیکنان در جهت پیدا کردن بهتر لوت انجام خواهد شد. استودیوی پابجی کورپ در سایت بازی PUBG خبری منتشر کرده است و در آن به ریمستر شدن نقشه‌ی پابجی اشاره دارد.

استودیو پابجی در این پست برای کاربران خود گفته:

کاربران همانطور که تاکنون فهمیده‌اید، تصویری از نقشه‌ی Erangel فاش شده است. این تصویر اضافه شدن ساختمان‌های جدیدی به این نقشه را نشان می‌دهد.

ما قصد داریم تا با اضافه کردن این ساختمان‌ها، تعادلی در لوت‌های بازی ایجاد کنیم. این کار در جهت بهبود کیفیت نقشه‌های بازی انجام می‌شود و در حال حاضر آزمایش کردن این تغییرات هستیم. این تغییرات تنها اقدام ما نخواهد بود.

این توضیحات منتشر شده از سوی پانجی پس از فاش شدن تصویری از نقشه‌ی Erangel بازی انتشار یافته.

در تصویر لو رفته، اضافه شدن ساختمان‌های جدید در نقشه‌ی بازی به چشم می‌آید؛ البته تیم توسعه‌ی بازی به این موضوع اشاره کرده که این تصاویر به‌ ندرت نشان‌ دهنده‌ی نتیجه‌ی نهایی است و قطعا تغییراتی در آن ایجاد خواهد شد. تصویر زیر نقشه جدید بازی است


استودیوی پابجی نقشه‌ی Erangel بازی PUBG را ریمستر خواهد کرد.
نقشه جدید بازی

انتقاد کاربران به لوت های بازی بوده است

بسیاری از کاربران از به‌خاطر نبود تعادل در روند پیدا کردن لوت‌ها در بازی، از پابجی استریوی بازی ساز انتقاد کرده بودند؛ به عنوان مثال برخی از کاربران اعلام کردند که باید ۲۰ دقیقه از زمان خود را تنها برای پیدا کردن اسلحه و تجهیزات سطح پایین خرج کنند.

این موضوع می‌توانند اضافه شدن ساختمان‌های جدید را در نقشه‌ی بازی تحت تاثیر قرار دهد؛ چرا که ساختمان‌ها به معنی بیش‌تر شدن مکان‌هایی است که می‌توان در آن لوت ها را پیدا کنند.

بازی محبوب PlayerUnknowns Battlegrounds برای پلتفرم‌های PC، Xbox one ، PS4 ، اندروید و iOS به بازار آمده است

اقدام پابجی در این راستا این سوال را در ذهن کاربران ایجاد می‌شود که آیا مشکل پیدا کردن لوت بهتر حل می‌شود یا خیر. به هر جهت این تغییرات در مرحله‌ی آزمایشی قرار دارند و تا زمان رسمی شدن آن‌ها باید منتظر ماند.

منبع
زومجی
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن