آموزشآموزش کامپیوتر

آموزش تخصصی نرم افزار هلو قسمت اول : نصب و راه اندازی

فیلم سینمایی سرخ پوست

آموزش تخصصی نرم افزار هلو قسمت اول :تنظیمات صحیح Region And Languege برای نصب و راه اندازی نرم افزار هلو

در اخبار کامپیوتر منتشر شده در حوزه نرم افزار کامپیوتر به بررسی تخصصی نرم افزار هلو میپبردازیم. با توجه به اینکه این نرم افزار بسیار کارآمد می باشد ما در این بررسی ها به آموزش این برنامه برای شما عزیزان پرداخته ایم.

مرحله اول:

در ابتدای نصب و همینطور برای باز کردن نرم افزار هلو حتما باید تنظیمات Region ویندوز دقیقا به شکل زیر انجام شود و گرنه باعث بروز خطا در نصب و اجرای برنامه خواهد شد.

اگر در حین اجرای برنامه تنظیمات شما بهم ریخت از ابتدا تنظیمات را انجام دهید.

از control panel وارد گزینه language & Region می شویم که در Windows 10 و Windows 8 بخش region از language جدا می باشد. دقت شود که نحوه نمایش گزینه ها در control panel در حالت large icons تنظیم شده باشد. در سربرگ اول format را روی Persian قرار می دهیم و از انتهای فرم وارد additional setting می شویم

آموزش تخصصی نرم افزار هلو قسمت اول : نصب و راه اندازی

در سربرگ قسمت اعداد (numbers) باید گزینه decimal symbol از کاراکتر نقطه استفاده کنیم

در ویندوز 0 و 12 این کاراکتر “” می باشد که آن را پاک کرده و نقطه “.” قرار می دهیم و در گزینه Digit grouping symbol باید کاراکتر “,” باشد اگر keyboard در حالت فارسی باشد با گرفته و دکمه ی shift , U این کاراکتر نمایش داده می شود

در مرحله بعد وارد سربرگ date شده و در انتهای پنجره گزینه calendar type را روی “تقویم میلادی محلی شده” تنظیم می کنیم که این گزینه در ویندوز XP باید در حالت “تقویم میلادی برگردان فرانسه” تنظیم شود. پس از این مرحله باید در قسمت وسط همین پنجره گزینه های short date & long date از سمت چپ به راست بصورت yyyyMM/dd تنظیم گردد.

آموزش تخصصی نرم افزار هلو قسمت اول : نصب و راه اندازی

بعد از انجام مراحل فوق وارد پنجره Region شود.

وارد سربرگ administrative شده وا با انتخاب گزینه change system locale بررسی گردد که در حالت Persian تنظیم شده باشد. در غیر این صورت کلیه منوها و run auto برنامه به شکل علامت ؟؟؟ نمایش داده خواهد شد.در صورتی که این قسمت تنظیم نشده باشد با تغییر آن سیستم حتما باید مجدد ریستارت گردد.

آموزش تخصصی نرم افزار هلو قسمت اول : نصب و راه اندازی
منبع
توسنسو
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن