پیشتازتک پلاسدنیای خودرو

نسخه‌ی تقویت شده تیونر منصوری از بنتلی کانتیننتال GT در نمایشگاه ژنو

فیلم سینمایی سرخ پوست

بنتلی کانتیننتال GT با تیونینگ منصوری

تیونر منصوری به‌تازگی نسخه‌ای تقویت شده از بنتلی کانتیننتال GT را در نمایشگاه ژنو معرفی کرده است.

تیونر منصوری

بنتلی کانتیننتال GT تقویت شده یکی از قابل‌ توجه‌ ترین محصولات معرفی شده توسط تیونر منصوری در نمایشگاه ژنو امسال بود. جزئیات به‌کار رفته در این خودرو در نوع خود نادر هستند و تعاریف لوکس بودن در تمامی بخش‌ها به چشم می‌خورد. بدنه دو رنگ خودرو ترکیبی از فیبرکربن و عناصر high-gloss است و کیت بدنه هم از مواد سبک‌وزن ساخته شده‌اند.


ویژگی‌های ظاهری خودرو بنتلی کانتیننتال GT

کیت بدنه‌ی اسپرت در نظر گرفته شده خود به‌ تنهایی شامل اسپویلر جلو به همراه دریچه‌های ورودی هوا، رکاب جانبی، دیفیوزر و بال عقب می‌شود. همچنین از فیبرکربن در بخش‌هایی همچون پوشش آینه‌ها، بال عقب، زه‌های بدنه و کاپوت هم استفاده شده است که با رنگ سیاه جلو پنجره هماهنگی دارد. از دیگر ویژگی‌های ظاهری این خودرو می‌توان به رینگ‌های ۲۲ اینچی سبک‌وزن ساخته شده از جنس آلومینیوم اشاره کرد. همچنین کالیپرهای بزرگ ترمز، هم‌رنگ با بدنه تولید شده‌اند.

در قسمت عقبی خودرو درکنار دیفیوزر حجیم، خروجی‌های بزرگ اگزوز‌ در هر دو سمت سپر هم خودنمایی می‌کنند. در بخش‌های مختلف کابین از چرم turquoise استفاده شده و قطعات فیبرکربنی هم دیده می‌شود. طبق معمول خودروهای تیون شده توسط منصوری، فرمان خودرو به‌صورت اختصاصی ساخته شده و لوگوی منصوری در بخش‌های مختلف دیده می‌شوند. هنگامی که منصوری جزئیات بیشتری را در رابطه با برنامه تقویت نمونه‌های کانتیننتال منتشر کند، این گرندتورر لوکس بریتانیایی به جرگه‌ی سایر خودروهای تقویت شده از بنتلی شامل بنتایگا و مولسان می‌پیوندد.


منبع
زومیت
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن