\
کنسول و بازی

انتشار تریلر هنگام عرضه بازی Tom Clancy’s The Division 2

انتشار تریلر هنگام عرضه بازی Tom Clancy’s The Division 2

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول و بازی ؛ باتوجه به یک هفته باقی مانده تا انتشار بازی  The Division 2 تریلر هنگام عرضه بازی با عکسی از ویرانه های واشنگتن دی سی در بازار منتشر شد.


عکس هنگام عرضه تریلر

در سری بازی های قدیم تریلر بازی ها معمولا همان روز انتشار بازی منتشر میشد.

امروزه این روند دستخوش تغییر شده و The Division 2 هم از جمله بازی‌هایی است که تریلر هنگام عرضه‌اش بیش از یک هفته قبل از انتشار اصلی پخش می‌شود.

این تریلر قبل از پرداخت به فضای واشنگتن دی سی جدید، داستان مجموعه را به شکلی خلاصه برای شما بازگو میکند. ویدیو به شدت حماسی است و بازیکنان را با صحنه‌هایی از پایتخت ویران شده آمریکا آشنا می‌کند. حالا که مهلت بتای بازی به پایان رسیده، می‌توانید با تماشای تریلر در پایین زمان باقی مانده تا انتشار را راحت‌تر تحمل کنید.

بازی Tom Clancy’s The Division 2 دَه روز دیگر و در تاریخ ۱۵ مارس ۲۰۱۹ (۲۴ اسفند) برای کنسول های بازی PS4 و PC و Xbax one منتشر خواهد شد. کسانی که نسخه گلد بازی را پیش خرید کرده باشند، می‌توانند با دسترسی زودتر از موعده مقرر، سه روز زودتر بازی را تجربه کنند.

.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

منبع
زومجی
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن