اپلیکیشن اندرویددانلود

نرم افزار ثنا جهت دریافت سریع ابلاغیه قضائی دادگستری

فیلم سینمایی سرخ پوست

این سامانه برای رسیدگی و اطلاع از پرونده های قضائی افراد توسعه یافته است و بسیاری از مسائل همچون دریافت نامه شکایت و … را حذف کرده است.

با اینکه سامانه ثنا باعث شد تا حریم خصوصی افراد در رابطه با مسائل خصوصیشان در مقابل بسیاری از افراد حفظ شود اما بسیاری از افراد مشکل زیادی با طرز استفاده از این سامانه داشتند، مهمترین این مشکلات این بود که سامانه ثنا از طریق موبایل به سادگی در دسترس نبوده و بسیاری از افراد که دسترسی به کامپیوتر نداشتند دچار دردسر می شدند. اما توسعه نرم افزار ثنا برای گوشی های اندروید این مشکل را نیز به خوبی رفع کرده است.

دانلود نرم افزار ثنا قوه قضائیه

نرم افزار ثنا قوه قضائیه امکان مشاهده اوراق قضایی در گوشی‎های هوشمند اندرویدی را فراهم کرده است و طرفین پرونده می‎توانند با نصب نرم افزار ثنا، اوراق قضایی مانند ابلاغ، اخطار و احضار را روی گوشی هوشمند تلفن همراه خود مشاهده کنند.

در منوی این اپلیکیشن اندرویدی امکان مشاهده ابلاغیه های جدید، ابلاغیه های قبلی و جستجوی ابلاغ ها وجود دارد. متاسفانه در حال حاضر نسخه آیفون از نرم افزار ثنا وجود ندارد اما در صورت ارائه این اپلیکیشن نیز در وب سایت قرار خواهد گرفت.

نرم افزار ثنا اندروید قابل استفاده بر روی موبایل، تبلت و هر دستگاه اندرویدی دیگری می باشد و تنها کافیست برای استفاده از این برنامه آن را دانلود و نصب کنید و از طریق اطلاعات ثبت نامی خود در سامانه وارد نرم افزار شوید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن