سخت افزارکامپیوتر

پاورهای حرفه ای ENERMAX به همراه فناوری DFR در 3توان مختلف

فیلم سینمایی سرخ پوست

پاورهای حرفه ای ENERMAX به همراه فناوری DFR در 3توان مختلف ارائه می شود.

در اخبار کامپیوتر منتشر شده در حوزه سخت افزار ؛ روند معرفی محصولات کمپانی انرمکس با خانواده ENERMAX REVOLUTION D.F برای سال 2019 میلادی ادامه پیدا می کند

سری پاورهای ENERMAX REVOLUTION D.F در 3 توان متفاوت شامل 650، 750 و 850 وات تولید شده و همگی آنها از نوع کاملا ماژولار هستند که جهت جلوگیری از شلوغی کیس جلوگیری و دسته بندی بهتر کایل داخل کیس این مدیریت به وجود آمده است.

بازدهی این پاورهای قدرتمند دارای استاندارد 80PLUS Gold هستند.

در بسته بندی این محصولات، افزون بر مواردی نظیر کابل، رابط و پیچ ها، یک کیف به منظور قابلیت حمل نقل نیز در نظر گرفته شده است. REVOLUTION D.F دارای فناوری اختصاصی DFR هستند؛ این فناوری شامل یک کلید فیزیکی است که در زمانی که پاور برای مدت طولانی در زیر حداکثر لود قرار می گیرد، نیازمند تهویه بیشتر و یا نظافت است.

سپس با فشردن این کلید فیزیکی تعبیه شده دور موتور فن افزایش یافته و تهویه با سرعت بیشتری صورت می گیرد. همچنین برای زدودن گرد و غبار نیز می توان از فناوری Dust Free Rotation استفاده کرد.

سیستم گردش فن و تهویه اصلی نیز به صورت هوشمند و با تکیه بر فناوری Smart Airflow Control صورت می گیرد. مبدل تک ریل DC به DC، خازن های ژاپنی با تحمل دمای 105 درجه سانتی گراد و فن 13.9 سانتی متر را می توان از جمله دیگر ویژگی های سری ENERMAX REVOLUTION D.F دانست.

سیستم تهویه تا لود 70% به گونه گردش فن را تنظیم می کند که با رنج 400 دور در دقیقه، حداقل نویز صوتی را برای کاربر فراهم میکند


استاندارد بازدهی Gold امکان خروجی خالص بین 87 تا 92 درصد را ممکن میسازد.

به گفته کمپانی انرمکس طول عمر این فن به 160 هزار ساعت رسیده و تمامی مدل های ENERMAX REVOLUTION D.F از ماه مارس در بازارهای جهانی عرضه خواهند شد.


منبع
سخت افزارمگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن