آموزش بازیکنسول و بازی

آموزش دریافت امتیازات چالش بازی جنجالی Fortnite

فیلم سینمایی سرخ پوست

آموزش دریافت امتیازات چالش بازی جنجالی Fortnite

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه آموزش بازی ؛ خبرهای جدیدی در دسترس کاربران بازی Fortnite قرار گرفته است که با انجام تمامی چالش‌ها، می‌توانند بتل‌پس فصل هشتم بازی را به‌صورت رایگان دریافت کنند.

نقریبا یک هفته است که چالش‌های هفتگی بازی Fortnite تمام شده است. البته اگر هنوز چالش‌ها را کامل کسب نکرده‌اید، هنوز فرصت این کار را دارید. با این‌حال چالش‌های جدیدی در دسترس تمامی کاربران بازی فورتنایت قرار گرفت. در واقع رویداد ولنتاین بازی Fortnite آغاز شد که چالش‌های جدیدی را در دسترس کاربران قرار می‌دهد. این رویداد تا ۱۳ روز آینده در دسترس کاربران قرار دارد.

در این چالش نکته قابل ذکر این است که با انجام دادن ۱۳ عدد از این چالش‌ها، می‌توانید بتل‌پس فصل هشتم بازی فورتنایت را به‌رایگان دریافت کنید. استودیو اپیک گیمز (Epic Games)، سازنده و ناشر بازی مهیج Fortnite ، با قرار دادن این پاداش سبب شده است بازیکنان متعددی این که هنوز بتل‌پس را خریداری نکرده‌اند، برای دریافت بتل‌پس چالش‌های ذکر شده را انجام بدهند. از طرفی افراد متعددی که هنوز موفق به انجام بازی نشده اند به سمت این بازی جذب شده‌اند.

برای پیدا کردتن چالش ها باید کمی صبر داشت و به مرور برای حل کردن چالش ها بپردازید ؛ همچنین سه چالش خاص هم برای بازیکنانی که بتل‌پس Fortnite را خریداری کرده‌اند، در نظر گرفته شده است.


چالش‌های کاربرانی که بتل‌پس دارند

توضیحات

پاداش

Complete Free Overtime Challenges
در جریان این چالش بازیکنان بخش اول را در طول چالش‌های هفتگی کسب کرده‌اند و این بخش مربوط به انجام پنج چالش از مجموع تمامی چالش‌ها می‌شود دریافت شکل دوم پوسته Powder
Complete Free Overtime Challenges در جریان این چالش بازیکنان بخش اول را در طول چالش‌های هفتگی کسب کرده‌اند و این بخش مربوط به انجام ۱۰ چالش از مجموع تمامی چالش‌ها می‌شود دریافت شکل دوم پوسته Trog
Complete Free Overtime Challenges در جریان این چالش بازیکنان بخش اول را در طول چالش‌های هفتگی کسب کرده‌اند و این بخش مربوط به انجام ۱۵ چالش از مجموع تمامی چالش‌ها می‌شود دریافت شکل دوم پوسته Onesie
چالش های تمامی کاربران
توضیحات اولیه
پاداش
Complete Free Overtime Challenges to get Season 8 Battle Pass
تنها کافی است ۱۳ عدد از چالش‌های در نظر گرفته شده را کامل کنید بتل‌پس فورتنایت
Collect Coins in Featured Creator Islands جمع‌آوری ۱۵ سکه ۵۰۰ امتیاز
Deal Damage to Opponents with Assault Riffles
آسیب‌رسانی با دشمنان از طریق سلاح خاص ۵۰۰ امتیاز
Search Chests and Ammo Boxes at a Motel or an RV Park
پیدا کردن صندوق یا جعبه مهمات ۵۰۰ امتیاز
Place Top 15 in Duos with a Friend
کسب رتبه پانزدهم در حالت دونفره دریافت یک پوسته برای سلاح‌ها و وسایل نقلیه
Regain Health from a Campfire in Different Matches بازیابی نوار سلامت از طریق آیتم‌های خاص ۵۰۰ امتیاز

برای دریافت سکه‌های ذکر شده در حالت Creator ، تنها کافی است وارد این حالت و هاب در نظر گرفته برای جزیره‌تان باشید.

در ادامه وارد جزیره‌ی خودتان نشوید و به‌سراغ سایر جزیره‌ها بروید. مهم نیست وارد کدام جزیره می‌شوید، فقط به توضیحات توجه کنید که مینی‌گیم در نظر گرفته شده جمع‌آوری سکه‌های مخفی باشد. با وارد شدن به جزیره‌ی مورد نظر بازی را شروع کنید و بدون اینکه ببازید، سکه‌های مخفی را جمع‌آوری کنید. حال وارد منو شوید و گزینه Leave Match را انتخاب کنید و مجددا این روند را تکرار کنید تا زمانی که ۱۵ سکه را در بازی کسب کنید.

در چالش پیدا کردن صندوق هم منطقه‌ی Motel، در واقع همان هتل کوچکی است که بین دو منطقه Lazy Links و Junk Junction قرار دارد. RV Park هم یک کمپ کوچک در نزدیکی Lonely Lodge است که پر شده از وسیله نقلیه‌های RV و می‌توانید در یکی از این دو محیط ذکر شده صندوق‌های خود را جمع‌آوری کنید.

در چالش بازیابی Fortnite نوار سلامت بازیکنان باید از طریق آیتم Campfire، در حین انجام سه بازی مختلف نوار سلامت خود را بازیابی کنند.

منبع
سخت افزارمگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن