کنسول و بازی

تعداد بازیکنان بازی Apex Legends ؛ 25 میلیون روی سه پلتفرم است

فیلم سینمایی سرخ پوست

تعداد بازیکنان بازی Apex Legends ؛ ۲۵ میلیون روی سه پلتفرم است.

بازیهای بتل رویال چند سالی است که طرفداران زیادی را جذب خود نموده و این نشان می دهد در سال های آینده بر تعداد IP هایی با همین سبک افزایش چشمگیری پیدا خواهد کرد.

در اخبار بازی منتشر شده ؛ اخیرا استودیو Respawn Entertainment تنها یک هفته قبل بود که بازی Apex Legends را با همکاری کمپانی EA دردسترس قرار داد. حال اخبار منتشر شده توسط سازندگان تعداد بازیکنان این بازی چند نفره را مشخص کردند.

این عنوان که جانشینی برای بازی Titanfall 2 محسوب می‌شود، با الهام از همین بازی توسعه یافته که با ویژگی تجربه رایگان موجب شد تا بازیکنان عناوین بتل رویال استقبال خوبی از بازی کنند.

با گذشت یک هفته از دردسترس قرارگیری بازی مهیج Apex Legends به تازگی مشخص شد تعداد بازیکنان آن از ۲۵ میلیون روی سه کنسول بازی PS4، Xbaxone و PC فراتر رفته است.

Respawn از طریق حساب رسمی توییتر بازی Apex Legends رسیدن به این تعداد را شگفت انگیز خوانده و تشکر کرده است. در حال حاضر بازی‌های بتل رویال مختلفی هستند که باید Apex Legends را در میان‌شان یکی از جدی‌ترین‌ها دانست.

بازی Apex Legends رقیبی برای Fortnite شرکت اپیک گیمز محسوب شده که با قیمتی ۶۰ دلاری به فروش می‌رسد.

.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

بازی Apex Legends یک بازی فوق العاده بتل رویال بوده و انتظار می‌رود بزودی Titanfall 3 نیز به عنوان یک بازی غیررایگان توسط کمپانی های EA و Respawn Entertainment معرفی شود.

گفته شده شرکت EA در نظر دارد بزودی بازی بزرگتری از Apex را ارائه دهد که غیررایگان خواهد بود و مورد توجه گیمرهای زیادی قرار می گیرد.

همانطور که می دانید در این سبک عناوین متعددی چون بازی های فورتنایت، پابجی و چندی دیگر حضور دارند اما Apex Legends را می توان یک بازی جالب توجه دانست که به سرعت طرفداران آن رو به افزایش است و گذشته از آن عدم پرداخت هزینه نیز نقش موثری در انتخاب بازی توسط گیمرها دارد.

منبع
سخت افزارمگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن