کنسول و بازی

خبری تعجب برانگیز ؛ بازی Resident Evil 2 رسما کرک شد

فیلم سینمایی سرخ پوست

خبری تعجب برانگیز ؛ بازی Resident Evil 2 رسما کرک شد.

با بازسازی بازی resident evil 2 تقریبا همه ما کاملا از بازگشت به Racoon City لذت بردیم. اگرچه که همواره بحث درمورد بازی های کامپیوتری ای که از محافظ نرم افزاری ضد دزدی Denuvo استفاده می کنند زیاد است و خیلی ها بر این باور هستند که این محافظ بر روی عملکرد بازی ریزیدنت اویل تاثیر می گذارد.

درست یا غلط باید این نکته را بپیذیریم که استفاده از Denuvo ضروری بوده چرا که بسیار مهم است تا یک بازی PC را تا جایی که امکان دارد از دزدی محفوظ نگه داریم. به هرحال، با اینکه resident evil 2 از جدیدترین نسخه (5.5) محافظت نرم افزاری استفاده می کند،در اخبار بازی منتشر شده ؛  گزارشی از جانب DSOGaming اعلام کرد که این بازی رسما کرک شده است.

با اینکه جدیدترین نسخه Denuvo توانست فقط یک هفته در مقابل دزدان از خود مقاومت نشان دهد اما این مدت در مقایسه با خیلی از بازی ها نسبتا زیاد به حساب می آید و همچنین نباید از این نکته نیز قافل شویم که به دلایل مختلف resident evil 2 به هدفی وسوسه انگیز برای دزدان آثار تبدیل شده بود.

عبور از این محافظ امنیتی این معنا را می دهد که بازی resident evil 2 حالا در نسخه های سرقتی موجود است. این مسئله یک نقطه نا امید کننده دیگر در سابقه Denuvo به حساب می آید اما دست کم این بار آن ها توانستند نسبت به دفعات قبل عملکرد بهتری از خود نشان دهند.

تنها سوالی که باقی می ماند این است که آیا این کرک بر روی عرضه رسمی بازی از جانب Capcom تاثیر خواهد گذاشت یا خیر؟جهت بررسی بازی روی دکمه زیر کلیک کنید.


بررسی بازی هیجان انگیز و مهیج Resident Evil 2 Remake

منبع
سخت افزارمگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن