پیشتازتک پلاسدنیای خودرو

ویدئویی جذاب از آزمایش شیشه‌های ضدگلوله نسخه‌ی نظامی شاسی‌بلند رضوانی تانک

فیلم سینمایی سرخ پوست

آزمایش شیشه‌های ضدگلوله شاسی بلند رضوانی تانک

کانال یوتیوب وهیکل ویرجینز ویدئویی جذاب از آزمایش شیشه‌های ضدگلوله نسخه‌ی نظامی شاسی‌بلند رضوانی تانک منتشر کرد.

وقتی رضوانی موتورز شاسی‌بلند تانک را رونمایی کرد، توجه بسیاری از رسانه‌های دنیای خودرو را به‌خود جلب کرد. بااین‌حال، این خودروساز کالیفرنیایی به همین نسخه قانع نشد و تصمیم گرفت نسخه‌ای نظامی از شاسی‌بلند تانک را نیز معرفی کند. اضافه‌شدن چنین نامی به شاسی‌بلند قدرتمند رضوانی به این معنی است که در آن، با امکاناتی روبه‌رو خواهید شد که در خودروهای معمولی نمی‌بینید.

امکانات نسخه‌ای نظامی از شاسی‌بلند تانک

ازجمله امکانات مهم این خودرو عبارت‌اند از: دید‌ در شب حرارتی، دیوار آتش، سیستم تعلیق تقویت‌ شده، سیستم دودزا، سیستم حفاظت از انفجار بمب و زره‌پوش B7. سیستم حفاظت از بمب یکی از ویژگی‌هایی است که به‌سختی در خودروها استفاده می‌شود؛ به‌همین‌دلیل کانال یوتیوب Vehicle Virgins تصمیم گرفت پنجره‌های ضدگلوله‌ی نسخه‌ی نظامی شاسی‌بلند رضوانی تانک را آزمایش کند.


پیشرانه‌ی ۷۰۷ اسب‌بخاری نسخه‌ی نظامی تانک رضوانی

علاوه‌بر چنین امکاناتی که خریداران را از جنگ‌های آخرالزمانی نجات می‌دهد، نیز از پیشرانه‌ی ۷۰۷ اسب‌بخاری خورجینی ۸ سیلندر هل‌کت بهره می‌برد. بااین‌حال، در فضای کابین نیز از مواد اولیه و قطعاتی استفاده می‌شود که با طراحی بیرونی هم‌خوانی ندارند. البته، شوک الکتریکی دستگیره‌ها جزو این قابلیت‌ها نیست.


منبع
زومیت
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن