آموزش بازیکنسول و بازی

معرفی بازی موبایل Space Justice: Galaxy Shooter

فیلم سینمایی سرخ پوست

بازی موبایل Space Justice: Galaxy Shooter یک بازی آرکید Shoot ’em Up است که به‌واسطه‌ی گیم‌پلی هیجان‌انگیزش می‌تواند کاربران را ساعت‌ها سرگرم نگه دارد.

بازی موبایل Galaxy Shooter اثری که سعی کرده‌ است یک الهام گیرنده از بازی‌های موفق این سبک باشد و شاید در نگاه اول، یک کلون کامل به‌حساب آید، اما رفته رفته متوجه می‌شوید که شما با اثری جذاب و سرگرم کننده طرف هستید.

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه آموزش بازی ؛ بازی اندروید و آیفون Space Justice: Galaxy Shooter، ساخته استودیو My.com B.V، یک بازی Shoot ’em Up هواپیمایی است که بازیکنان هدایت یک سفینه فضایی جنگنده را در دست می‌گیرند و باید دشمنان خود را نابود کنند.

داستان بازی موبایل Space Justice: Galaxy Shooter روایتگر کهکشانی است که توسط یک نیروی شیطانی در حال نابودی است و حال بازیکنان در نقش سربازان گروهی ویژه باید این نیروی اهریمنی را از میان بردارند.

ارتقای هواپیما و Turretها به‌واسطه‌ی جمع‌آوری پول انجام می‌شود که در حین انجام مراحل، آن را کسب می‌کنید

با شروع بازی موبایل Space Justice: Galaxy Shooter یک میان‌پرده برای بازیکنان نمایش داده می‌شود.

در جریان این میان‌پرده داستان بازی و وقایع ابتدایی بازگو می‌شود و سپس وارد اولین مرحله می‌شوید.

بازی اندروید و آیفون Space Justice: Galaxy Shooter هیچ‌ نکته‌ای برای آموزش دادن ندارد و از همان ابتدا حس و حال آشنایی به‌شما دست می‌دهد. اگر از هواداران این دسته از بازی‌‌ها باشید، حتما نام بازی Skyforce را شنیده‌اید یا آن را تجربه کرده‌اید.

بازی موبایل Space Justice: Galaxy Shooter هم از نظر طراحی و هم گیم‌پلی شباهت بسیار زیادی به Space Justice: Galaxy Shooter دارد، اما استودیو سازنده از مواردی استفاده کرده است که باعث جذابیت بازی شده‌اند.

اولین مورد، نبرد در فضا است.

منفجر کردن سفینه‌های فضایی و باس‌های نفس‌گیر از ویژگی‌های منحصربه‌فرد Space Justice: Galaxy Shooter هستند. البته مراحل ابتدایی آن‌چنان شما را به‌چالش نمی‌کشد، اما رفته رفته درجه سختی مراحل بازی افزایش پیدا می‌کنند و بازیکنان بیش از پیش به‌چالش کشیده می‌شوند.

روند بازی کردن بدین شکل است که بازیکنان هدایت سفینه‌ای را به‌دست خواهند گرفت که به‌صورت خودکار در حال شلیک است و شما باید با هدایت آن به‌جهت‌های مختلف، دشمنان بازی را از میان بردارید و از حملات‌شان جاخالی دهید.

حال در این میان دو Turret در سمت راست و چپ سفینه‌ی شما قرار دارند که در مراحل آینده شما را یاری خواهند داد.
در بازی‌های مشابه، سفینه بازیکنان با دریافت یک ضربه از بین خواهد رفت یا سیستم نوار سلامت به‌صورت قلب است و دو یا سه جان بیشتر ندارید.

این در حالی است که در بازی اندروید و آیفون Space Justice: Galaxy Shooter بازیکنان دارای یک نوار سلامت هستند که با برداشتن آیتم‌های مخصوص پر می‌شود یا فرصت بیشتری برای زنده‌ماندن در میدان نبرد را دارید.

همچنین یک مهارت ویژه برای شما در نظر گرفته شده است که در مواقع حساس می‌توانید از آن استفاده کنید. در این میان اشاره کنم که مهارت ویژه‌تان دارای زمان بازیابی طولانی است و باید در استفاده از آن دقت داشته باشید.

اصلی‌ترین موردی که Space Justice: Galaxy Shooter را از بازی‌های هم‌سبک جدا می‌کند، نوار سلامت شما است.

جدا از موارد ذکر شده یک بخش شخصی‌سازی هم برای بازیکنان در نظر گرفته شده است که در این بخش می‌توانید Turretها یا هواپیمای خود را ارتقا دهید.

در کنار این مورد هم پرداخت‌های درون برنامه‌ای برای بازی قرار دارند. همچنین سایر هواپیماها که در واقع کاراکترهای مختلف بازی هستند هم از طریق پرداخت‌های درون برنامه‌ای قابل خریداری هستند که هر کدام مهارت ویژه مخصوص به‌خودشان را دارند.

در انتها بازی موبایل Space Justice: Galaxy Shooter می‌تواند تجربه‌ای هیجان‌انگیز و دلچسبی را ارائه دهد.

جهت دانلود نسخه اندروید یا ایفون کلیک کنید

منبع
زومجی
برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن