کنسول و بازی

معرفی بسته الحاقی The Nightmare بازی Shadow of the Tomb Raider

فیلم سینمایی سرخ پوست

معرفی بسته الحاقی The Nightmare بازی Shadow of the Tomb Raider

در آخرین اخبار بازی منتشر شده ؛ شرکت Square Enix ناشر بازی  Shadow of the Tomb Raider که در سال 2018 برای PC ، PS4 و XBAX ONE منتشر شد، بسته الحاقی جدیدی را برای این بازی معرفی کرد که  The Nightmare نام دارد.

بسته  The Nightmare سومین DLC بازی  Shadow of the Tomb Raider است و در 22 ژانویه سال 2019 منتشر خواهد شد. در این بسته الحاقی لارا کرافت وارد عمارت کرافت خواهد شد تا پرده از رازی بردارد. اولین بسته الحاقی بازی با نام The Pillar قبلتر منتشر شد و در جریان آن لارا می بایست با ماجراجویی هایی  Shield of the Age-Maker را می یافت.

بسته الحاقی دوم نیز با نام  The Forge معرفی شد و آیتم های جدیدی در بر می گرفت.

اما در چهارمین قسمت شاهد ماجراجویی جدید لارا کرافت خواهیم و استودیو آیداس مانترال سعی داشته گیم پلی هیجان انگیزی برای این قسمت درنظر گیرد. گفته شده در قسمت The Nightmare شخصیت اصلی بازی با دوستان و دشمنان قدیمی خود مواجه خواهد شد.

گفته شده در قسمت Shadow of the Tomb Raider: The Nightmare لارا به دنبال یک سلاح قدرتمند و مخفی بوده که آن وارد  Challenge Tomb می کند. محیط بازی در منطقه عمارت کرافت است و یکی از نکات جالب آن رو به رو شدن با دشمنانی شبیه به دوستان لارا است.

در حقیقت دشمنان اصلی لارا کرافت در The Nightmareدوستان آن نیستند.


از آنجایی که خاندان کرافت بسیار ثروتمند بودند، لارا نیز برای ماجراجویی جدید وارد این عمارت بزرگ می شود.

این همان عمارتی که در نسخه اصلی بازی یعنی Shadow of the Tomb Raider لارا در سنین نوجوانی وارد آن شده و به حل معمای مرگ پدرش می پردازد. این بسته برای صاحبان سیزن پس رایگان است اما به طور جداگانه 9 دلاری قیمت دارد.
منبع
مجله سخت افزارمگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن