کنسول و بازی

بازی Red Dead Online به صورت رسمی منتشر شد

بازی Red Dead Online به صورت رسمی منتشر شد.

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول و بازی ؛ بازی Red Dead Online به صورت رسمی در دسترس جهت بازی قرار گرفت

امروز آپدیت بزرگی برای بازی Red Dead Online منتشر شد که جدا از اضافه کردن ماموریت‌ها و محتویات جدید، بازی زیبا و مهیج Red Dead Online را از حالت بتا خارج کرده است.

مدتی پس از عرضه‌ی بازی Red Dead Redemption 2، حالت چندنفره‌ی این بازی با نام Red Dead Online به‌صورت بتا در دسترس بازیکنان و طرفداران بازی قرار گرفت.

بازیکنان در جریان این حالت چندنفره می‌توانستند شخصیت مورد نظر خود را بسازند و در جهان بازی، ماموریت‌ها و فعالیت‌های مختلفی را انجام بدهند. امروز آپدیت بزرگی برای Red Dead Online در دسترس قرار گرفت که فصل جدیدی از محتویات را در دسترس قرار می‌دهد و Red Dead Online رسماََ بازی از از فاز بتا خارج می‌شود.

ماموریت‌های مشارکتی بازی

شرکت راک استار گیمز (Rockstar Games) اعلام کرده است که امروز به‌روزرسانی بزرگ بازی Red Dead Online در دسترس کاربران  کنسول PS4 و Xbox one قرار گرفته است. یکی از محتویات مهم این به‌روزرسانی، ماموریت‌های مشارکتی (کوآپ) در A Land of Opportunities است.

داستان انتقام جسیکا لی‌کلارک

بازیکنان در این ماموریت‌ها در داستان انتقام جسیکا لی‌کلارک شرکت می‌کنند و می‌توانند آن‌ها را در کنار یکدیگر انجام بدهند. همچنین دو مسیر جدا برای بازیکنان در نظر گرفته شده است تا این مراحل بازی را پشت سر بگذارند.

به‌عبارتی بازیکنان در این نسخه دو حالت تهاجمی و تدافعی دارند.

در حالت تهاجمی بدون هیچ صحبتی وارد نبرد با سایر بازیکن‌ها می‌شوید، اما در حالت تدافعی بازیکنان می‌توانند بدون نبرد و درگیری، به‌گشت‌وگذار در جهان بازی بپردازند.

همچنین بخوانید  Karaoke - برنامه جالب و پرطرفدار آوازخوانی

راک استار گیمز در ادامه اعلام کرده است که تغییرات و بهبودهای بیشتری برای بازیکنان در بازی Red Dead Online نظر گرفته شده است که در آینده در دسترس کاربران قرار داده می‌شود؛ برای مثال در تابستان آپدیتی در دسترس قرار می‌گیرد که به بازیکنان اجازه می‌دهد در نقش جایزه بگیر، معامله‌گر یا Collector به‌ ایفای نقش بپردازند.

منبع
زومجی
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن