کنسول و بازی

افشای تاریخ انتشار و طرح جلد بازی Gears 5 قبل از نمایشگاه E3 2019

افشای تاریخ انتشار و طرح جلد بازی Gears 5 قبل از نمایشگاه E3 2019

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول و بازی ؛ تاریخ انتشار و طرح جلد بازی Gears 5 قبل از نمایشکاه E3 2019 فاش شدند ؛ با توجه به‌اطلاعاتی که بلاگ Generación Xbox منتشر کرده، شایعه‌ی انتشار بازی Gears 5 در تاریخ ۱۹ شهریور، فضای مجازی را پر کرده است.

دیگر چیزی تا مهم‌ترین رویداد سال جاری صنعت بازی یعنی نمایشگاه E3 2019 باقی نمانده و این روزها، باید خودمان را برای مواجهه‌ با شایعاتی متعدد پیرامون بازی‌های بزرگ و مورد انتظار سال که احتمالا در این رویداد هم نمایشی ویژه خواهند داشت، آماده کنیم.

بازی  Gears 5 و کنسول های مایکروسافت

یکی از همین بازی‌های بزرگ و مهم، Gears 5 دست‌پخت جدید استودیو کوالیشن‌گیمز است که قرار است به‌صورت انحصاری، راهی کنسول های کمپانی مایکروسافت شود. کمپانی مایکروسافت هنوز تاریخ قطعی انتشار بازی را مشخص نکرده است و طبق انتظار، مدت‌ها است که هواداران مشغول گمانه‌زنی پیرامون این قضیه هستند.

باکس‌آرت بازی

 یک بلاگ با نام Generación Xbox با انتشار تصویری که گویا باکس‌آرت بازی باشد، ادعا کرده که تاریخ انتشار اثر مورد بحث را می‌داند و این تصویر، عکس واقعی طرح روی جلد بازی است! طبق ادعای Generación Xbox، بازی Gears 5 در تاریخ ۱۰ سپتامبر (۱۹ شهریور امسال) به‌صورت انحصاری راهی PC و Xbox one خواهد شد.

افشای تاریخ انتشار و طرح جلد بازی Gears 5 قبل از نمایشگاه E3 2019

مجموعه بازی Gears of War

همانطور که قبلاََ هم در تریلرهای بازی از اهمیت بالای شخصیت کیت در این قسمت از مجموعه بازی Gears of War آگاه شدیم، در این تصویر هم می‌توانیم ببینیم که Kait قسمت بزرگی از طرح روی جلد بازی را به‌خود اختصاص داده و شاهد هنرنمایی یک کاراکتر مونث پابه‌پای قهرمانان و حماسه‌سازان مذکر قسمت‌های قبلی هستیم.

همچنین بخوانید  دانلود PickCrafter – بازی استخراج معدن

در طرح احتمالی جلد بازی همچنین ذکر شده که بازی، برای Xbox one x از نظر عملکرد و بصری پیشرفت‌هایی خواهد اشت و از وضوح 4K و فناوری HDR هم پشتیبانی خواهد کرد.

نمایشگاه 2019 E3

فعلا تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که تا دوشنبه، ۲۰ خرداد ساعت ۰۰:۳۰ بامداد صبر کنیم و با برگزاری کنفرانس شرکت مایکروسافت در جریان نمایشگاه E3 و نمایش احتمالی این بازی، از جدیدترین اطلاعات پیرامون آن از جمله تاریخ انتشار و پلتفرم‌های مقصدش آگاه شویم.

منبع
زومجی
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن