کنسول و بازی

شایعات بازی Red Dead Redemption 2 برای کنسول PC قوت گرفت

شایعات بازی Red Dead Redemption 2 برای کنسول PC قوت گرفت

در اخبار بازی منتشر شده در حوره کنسول و بازی ؛ شایعات اخیر در مورد انتشار بازی Red Dead Redemption 2 برای کنسول PC قوت گرفت

مدتی از آخرین شایعه در خصوص عرضه نسخه کنسول PC بازی Red Dead Redemption 2 می‌گذرد. آخرین بار یک کاریر بازی کدهای برنامه نویسی مختلفی در اپ موبایلی بازی پیدا کرده بود که به شکل واضحی به نسخه رایانه‌های شخصی اشاره می‌کردند.

برنامه نویس راک‌استار و خبر مشابه

چند ماه قبل‌ از این خبر نیز گزارشی منتشر شد که یک برنامه نویس راک‌استار در پروفایل LinkedIn خود به وجود نسخه رایانه‌های شخصی Red Dead Redemption 2 در کنار نسخه‌های کنسولی PS4 و Xbox one اشاره کرده بود. البته از نظر تئوری این می‌توانست یک اشتباه ساده توسط برنامه نویس باشد.

با این حال یک رزومه دیگر از برنامه نویس شعبه تورنتو راک‌استار پیدا شده که اطلاعات یکسانی مانند خبر قبلی را نشان می‌دهد.

دلایلی جهت ارائه نسخه بازی وجود دارد.

شرکت سوئدی MediaMarkt بازی Red Dead  Redemption را در لیست خود با تاریخ انتشار نامشخص لیست کرده و حتی انتظار دارد معرفی آن به زودی انجام شود. همینطور یکی از تحلیل گران صنعت بازی آقای مایکل پچر چنین فرضی را قبلا مطرح کرده بودند.

الگوی عرضه بازی GTA برای این بازی

منطقی است که راک‌استار از الگوی عرضه بازی GTA برای دیگر فرنچایز خود نیز استفاده کند اگرچه که نسخه اول Red Dead Redemption هیچ وقت برای PC عرضه نشد.احتمال دارد راک‌استار منتظر پایان بتای Red Dead Online باشد. قسمت چندنفره بازی با به‌روزرسانی‌های پشت سرهم بهبود پیدا می‌کند و طولی نمی‌کشد که شاهد عرضه نسخه 1.0 باشیم.

همچنین بخوانید  دانلود بازی Stickman Reaper آدمک دروگر

این بازی مهیج با 23 میلیون نسخه فروخته شده این بازی از هر نظر موفق عمل کرده است و منتقدان نیز بسیار از آن استقبال کرده‌اند.

شایعات بازی Red Dead Redemption 2 برای کنسول PC قوت گرفت

در بازی Red Dead Redemption 2 شما در نقش آرتور مورگان قرار می‌گیرید. یک قانون شکن در غرب وحشی که عضو گروه خلافکاری داچ ون در لیند است. تجربه دنیای وسیع و پر از جزئیات این بازی یکی از بهترین نمونه‌های صنعت به شمار می‌رود و انتظارات بسیاری را برآورده می‌کند.

عنوان Red Dead Redemption 2 در تاریخ 4 آبان برای PS4 و Xbox one عرضه شد.

منبع
سخت افزارمگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن